دکورپرداز
دکور پرداز

طلای جهانی سقوط کرد

طلای جهانی سقوط کرد

به گزارش دکور پرداز، قیمت طلا روز جمعه و قبل از تعطیلی بازار کاهش پیدا کرد چونکه آمارهای شغلی بالاتر از حد انتظار آمریکا، بازدهی خزانه داری را افزایش داد اما در راه افزایش هفتگی قرار داشت چونکه افزایش نرخ بیکاری امید به توقف افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را حفظ کرد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بهای هر اونس طلا قبل از تعطیلی بازار به ۱۹۴۷ دلار و ۵۰ سنت رسید و قیمت طلا در بازار آمریکا هم به ۱۹۴۸ دلار و ۵۰ سنت رسید. شمش در این هفته ۰.۲ درصد رشد داشته است.
حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی ایالات متحده در ماه مه افزوده شد که از پیشبینی ها پیشی گرفت اما نرخ بیکاری از پایین ترین سطح ۵۳ ساله ۳.۴ در آوریل به ۳.۷ درصد افزوده شد.
معامله گران با احتمال ۷۰ درصد قیمت گذاری کردند که سیاست گذاران فدرال رزرو در اواخر این ماه نرخ ها را بدون تغییر باقی می گذارند.
طبق گزارش رویترز، پاتریک هارکر، رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا اظهارکرد که بانکهای مرکزی ایالات متحده نباید در نشست بعدی خود نرخ بهره را بالا برند. نرخ های بالاتر هزینه فرصت نگهداری شمش را زیاد می کند.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره هم که در هفته افزایش پیدا کرد، با ۱.۲ درصد کاهش به ۲۳.۶۲ دلار رسید. پلاتین با ۰.۷ درصد کاهش به ۹۹۹ دلار و ۱۵ سنت رسید و پالادیوم ۰.۸ درصد افزوده شد و به ۱۴۰۵ دلار و ۹۰ سنت رسید.
منبع:

1402/03/13
15:30:27
0.0 / 5
317
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد