دکورپرداز
دکور پرداز

خودروی سواری باردیگر در بورس کالا عرضه خواهد شد

خودروی سواری باردیگر در بورس کالا عرضه خواهد شد

به گزارش دکور پرداز، مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: با عنایت به مذاکرات صورت گرفته با یکی از خودروسازان، عرضه مجدد خودرو سواری در بورس کالا بعد از وقفه چند ماهه مجدداً قابل اجراست.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، امیرمهدی صبائی، مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار نمود: با استناد به مفاد آخرین مصوبه شورایعالی بورس و اوراق بهادار در مورد عرضه خودرو، کمافی السابق پذیرای درخواست های عرضه خودرو توسط عرضه کنندگان در بورس کالا هستیم.
وی تشریح کرد: سازمان بورس بر مبنای مصوبه بالاترین رکن بازار سرمایه (شورای عالی بورس) که با هدف پشتیبانی از حقوق سرمایه گذاران، گذرانده شده است؛ هیچ مانعی برای عرضه خودرو در بورس متصور نیست و اگر خودروسازان بزرگ عرضه در بورس را متوقف کردند صرفا به علت تصمیم خود آنها بوده و از طرف سازمان بورس مانع و مشکلی در این حوزه وجود نداشته و ندارد.
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس مطرح کرد: در همین راستا با عنایت به مذاکرات صورت گرفته با یکی از خودروسازان، عرضه مجدد خودرو سواری در بورس کالا بعد از وقفه چند ماهه مجدداً قابل اجرا می باشد.
صبائی خاطرنشان کرد: به مدیران سایر ناشران خصوصا در صنعت خودروسازی بعنوان مدافع حقوق سهامدارانشان، سفارش می شود در زمینه مقابله با قیمت گذاری دستوری، تحرکات جدی تری داشته باشند و صرفا مجری مصوباتی که مبانی کارشناسی ندارد و متضمن صرفه و صلاح سهامداران نیست، نباشند.1402/03/22
08:09:25
0.0 / 5
343
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد