دکورپرداز
دکور پرداز
وزیر ارشاد اعلام كرد

نصب سکوی فروش لباس عفیفانه در میدان هفت تیر

نصب سکوی فروش لباس عفیفانه در میدان هفت تیر

به گزارش دکور پرداز، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه دیدار با دانشجویان دانشگاه صدا و سیما در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۱۲۰ مجموعه فروشگاه های زنجیره ای عرضه مستقیم کالاهای عفیفانه را شروع می نماییم.


به گزارش دکور پرداز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی با بیان این خبر در رابطه با تغییر در مدیریت خانه سینما اظهار داشت: خانه سینما را خانه همه هنرمندان و اهالی فرهنگ می دانیم، با همه گونه های فکری و سلایق در خدمتشان هستیم. تغییراتی هم که در قسمت های صنفی رخ می دهد از نظر ما تفاوتی نمی کند؛ سرکار خانم برومند همکار خیلی خوب هنری ما و چهره ای نام آشنا بودند که زحمات بسیار زیادی را کشیدند، برای آقای دهکردی هم آرزوی موفقیت داریم.

وی خاطرنشان کرد: در همین مدت جلسه ای را با ایشان و دوستان هیات مدیره خانه سینما داشتیم و سعی کردیم مشکلات مالیاتی و بحث های نظیر این را که نگرانی هایی را برای اهالی هنر و فرهنگ بوجود آورده حل نماییم و اساسا بنای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تعامل حداکثری و رفع مشکلات حوزه فرهنگ و هنر است و در این راه هم با همه دوستانی که تلاش می کنند همکاری داریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با جشنواره فجر هم اظهار داشت: در این جشنواره از پیشکسوتان و هنرمندان قدیمی و جدید و فیلم اولی حضور دارند؛ بهرحال اتفاق مبارکی درحال وقوع است، تعداد ۱۰۶ فیلم برای حضور در جشنواره ثبت نام کرده اند همکاران من هم شبانه روزی پی گیر هستند تا ان شاءالله جشنواره ای به یادماندنی در چهل و دومین دوره برگزاری آن رقم بزنند.

وی درباره ی قیمت چادر اضافه کرد: در حوزه وزارت ارشاد اساسا بایستی دسترسی مردم را به پوشاک عفیفانه آسان نماییم. ما با وزارت صمت این کار را پی گیری می نماییم. بنده و آقای علی آباد نامه مشترکی به آقای رئیس جمهور نوشتیم، از مجموعه بنیاد مستضعفان هم تشکر می کنم، با یارانه ای که در حوزه فرهنگی درحال صرف شدن است قواره چادر مشکی مطلوب به زیر پانصد هزار تومان رسیده است.

اسماعیلی در رابطه با مکان فروش این چادرها هم اظهار داشت: این چادرها در همه نمایشگاه هایی که به صورت مستقیم دایر می نماییم عرضه می شوند. در ۱۲۰ مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شهروند و رفاه عرضه مستقیم کالاهای عفیفانه را شروع می نماییم. وعده ای که قولش را داده بودیم در یازده سکو صورت بگیرد حدودا به بیشتر از یکصد و بیست فروشگاه زنجیره ای و در کنار آن چند مجموعه جدید رسیده است.

وی ادامه داد: با وزیر اقتصاد نشست هایی داشتم تا بتوانیم در میدان هفت تیر که مرکز خرید لباس های بانوان است که گفته می شد لباس مناسب کمتر پیدا می شود ان شاالله با همکاری اصناف (ما قرار نیست لباس بفروشیم) و تسهیل شرایط شاهد باشیم تمام کسانی که در حوزه پوشاک عفیفانه فعال می باشند سکوی فروش مستقیم در اختیارشان قرار گیرد. در میدان هفت تیر، میدان ولیعصر (عج) و امامزاده حسن(ع) و همه مکان هایی که محل اصلی خرید لباس های بانوان به حساب می آید این اتفاق درحال رخ دادن است. انشاالله در شش ماه آینده وضعیت عمومی عرضه پوشاک در سطح شهر بزرگ تهران به نحو محسوسی برای همه طیف ها کالای مناسب وجود خواهد داشت و از این وضعیت گلایه آمیز عبور خواهیم کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با برگزاری جشنواره امام رضا (ع) خاطرنشان کرد: دبیر جشنواره آقای فرهاد قائمیان شدند؛ به تازگی هفته فرهنگی ترکمنستان را در اصفهان داشتیم و قرار شد بخشی از جشنواره امام رضا(ع) را در شهر مرو که محل سکونت امام رئوف بود و حضرت چندسال آنجا اقامت داشتند منتقل شود که بخش بین الملل را آنجا برگزار می نماییم. بخش های جانبی را هم اضافه می نماییم. آنجا هم محلی برای معرفی چهره های جدید فرهنگی و هنری است. در قسمت کتابخوانی گاها بالای یک و نیم میلیون نفر شرکت کننده داریم.
منبع:

1402/09/14
09:31:59
0.0 / 5
296
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد