دکورپرداز
دکور پرداز
گزارش روزانه بورس؛

ریزش ۳۴۹۰ واحدی شاخص کل بورس در پایان معاملات هفته

ریزش ۳۴۹۰ واحدی شاخص کل بورس در پایان معاملات هفته

به گزارش دکور پرداز، شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با ریزش ۳۴۹۰ واحدی مواجه گردید.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس امروز هم وضعیت ریزشی را تجربه نمود. ارزش معاملات خرد عدد ۴، ۷۲۷ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، کاهش قابل توجهی نداشته است. اما نسبت به میانگین ماهانه، ۱۲% کاهش داشته است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۷۰۴ میلیارد تومان را نشان داده است. امروز هم روند خروج نقدینگی حقیقی برای چهارمین روز متوالی با ثبت رقم ۱۸۵ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت هم در یک هفته گذشته حاکی از ۱۶۵ میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق ها است. امروز هم با ورود ۳۲۷ میلیارد تومان نقدینگی حقیقی به صندوق های درآمد ثابت، دریافت سود ثابت همچنان مورد استقبال حقیقی ها قرار دارد. در یک هفته گذشته شیب ورود به این صندوق ها هم نسبت به میانگین ماهانه، در حال افزایش می باشد.
ارزش صف های خرید ۱۹۸ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۴ میلیارد تومان افزایش داشته است. از طرفی ارزش صف های فروش با کاهش ۳۶ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۱۸۹ میلیارد تومان قرار دارد.
بیشترین ارزش معاملات را گروه خودرویی با ثبت رقم ۴۸۱ میلیارد تومان (۱.۱ برابر میانگین هفتگی) به خود مختص کرده است. بعد از آن گروههای شیمیایی با ارزش معاملات ۴۴۰ میلیارد تومان (۱.۳ برابر میانگین هفتگی) و انبوه سازی با ارزش معاملات ۴۱۳ میلیارد تومان (۰.۹ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.
گروه خدمات فنی با ارزش معاملات ۳۵ میلیارد تومان (۱.۸ برابر میانگین هفتگی) بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است. بعد از آن گروه کانی های غیرفلزی با ارزش معاملات ۲۱۰ میلیارد تومان (۱.۶ برابر میانگین هفتگی) و گروه عرضه برق و گاز با ارزش معاملات ۵۲ میلیارد تومان (۱.۵ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.

1402/10/15
17:48:36
0.0 / 5
256
تگها: بازار , خدمات
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد