دکورپرداز
دکور پرداز

ریزش ۳۰۳۶ واحدی شاخص کل بورس

ریزش ۳۰۳۶ واحدی شاخص کل بورس

دکور پرداز: دکور پرداز: شاخص کل بورس در آخر معاملات امروز با ریزش ۳۰۳۶ واحدی روبه رو شده است.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با ریزش ۳۰۳۶ واحدی روبرو شده است، ارزش معاملات خرد عدد ۴، ۸۲۱ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۷% و نسبت به میانگین ماهانه ۱۰% کاهش داشته است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۹۴۲ میلیارد تومان را نشان داده است. امروز هم روند خروج نقدینگی حقیقی برای سومین روز متوالی با ثبت رقم ۱۵۸ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در شرایطی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت هم در یک هفته گذشته حاکی از ۵۸۵ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز هم روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق های درآمد ثابت برای پنجمین روز متوالی با ثبت رقم ۵۴ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش می باشد.
ارزش صف های خرید ۱۲۷ میلیارد تومان است که کاهش ۲۶ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان داده است. همینطور ارزش صف های فروش هم با کاهش ۶۰ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی همراه بوده و در محدوده ۱۳۹ میلیارد تومان قرار دارد.

1402/11/12
16:34:26
0.0 / 5
269
تگها: بازار
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد