دکورپرداز
دکور پرداز

آخرین عکس از این روزهای رضا رویگری

آخرین عکس از این روزهای رضا رویگری

به گزارش دکور پرداز، رضا رویگری همچون بازیگران پیشکسوتی است که در طول چندسال گذشته، به علت بیماری خانه نشین شده است. شب گذشته، وزیر ارشاد از او عیادت کرد و در جریان روند درمانی این بازیگر قرار گرفت.


رضا رویگری دو سال قبل در یکی از آخرین گفت وگوهای رسانه ای اش، به ایسنا گفته بود که حرف های زیادی دارد و به جهت اینکه به او سر بزنند، توقع بیشتری دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سه شنبه شب ۱۸ اردیبهشت ماه، با حضور در منزل این بازیگر پیشکسوت تلویزیون و سینما، از او عیادت کرد و در جریان روند درمان او قرار گرفت.
در عیادت از رویگری، محمود شالویی رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و سیدمجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، محمدمهدی اسماعیلی را همراهی می کردند.
رویگری ستل ۱۳۹۳ گرفتار سکته مغزی شد و از آن تاریخ به بعد مراحل درمان را طی می کند و در این راه مشکلات دیگری هم برای او به وجود آمد.

این بازیگر پیشکسوت در گفت و گویی قدیمی با ایسنا، در رابطه با گله اش اظهار داشته بود: نمی خواهم گله کنم اما حرف و سخن زیاد است. آدم از یکسری افراد بیشتر توقع دارد اما خبری از آنها نیست. درک می کنم که همه گرفتارند ولی دلم می خواست دوستان بیشتر به من سر می زدند و با هم صحبت می کردیم اما متاسفانه گویا همه گرفتارند. ان شاءالله برای هیچکس بیماری نباشد بخصوص برای آنهایی که دوستشان داریم اما کسانی که مریض احوالند همیشه چشمانشان به در است تا کسی به دیدنشان بیاید. متاسفانه درِ خانه ما خیلی باز نمی شود و فقط دوستانی که همیشه به من لطف دارند و اطرافم هستند را هر روز می بینم. من همه را دوست دارم اما درک می کنم که گرفتاری ها هم زیاد است.

او البته در مراسمی که برای تجلیل از فعالیتهای هنری اش در صدا و سیما گرفته شد، اظهار امیدواری کرده بود که داود میرباقری برای بازی در سریال سلمان فارسی با او تماس بگیرد: هنوز هم علاقه مندم بازی کنم. کاری است که انتخاب کردم. دوستش دارم. انرژی کار را دارم و امیدوارم زودتر بتوانم به مردم خدمت کنم. منتطرم که آقای داوود میرباقری صدایم کند تا اگر قسمت شود بروم و در سریال «سلمان فارسی» بازی کنم.


منبع:

1403/02/19
09:57:30
0.0 / 5
220
تگها: خانه , منزل
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد