دکورپرداز
دکور پرداز

ماجرای حذف مازیار لرستانی از سریال صحت دارد؟

ماجرای حذف مازیار لرستانی از سریال صحت دارد؟

دکور پرداز: مازیار لرستانی پس از دو سال قرار بود با سریال جدید منوچهر هادی به تلویزیون بازگردد اما حاشیه های حذف او از این سریال سبب شد تا خود او هم این خبر را تایید کند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، مازیار لرستانی از اواخر زمستان سال قبل مقابل دوربین سریال جدید منوچهر هادی رفته بود اما ظاهرا مدیران تلویزیون نهایتاً با حضور لرستانی مخالفت کرده اند و دستور حذف او و تصویربرداری مجدد سکانس های وی با بازیگر دیگری را داده اند.
مازیار لرستانی که تا مدتی درباره ی این اتفاق اظهار نظر نکرده بود، عاقبت به حذف خود از سریال در دست ساخت منوچهر هادی برای تلویزیون واکنش نشان داد.
ماجرا از این مقرر است که شراره رخام ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ به حذف مازیار لرستانی واکنش نشان داد و چنین نوشت: «مازیار عزیز، بدون شک جایگاه و ارزش تو در مقام یک هنرمند نویسنده، کارگردان و بازیگر، بر هیچکس پوشیده نیست و من در عجبم از خبری که بتازگی در فضای مجازی متوجه آن شدم در خصوص حذف تو از سریال جدیدی که در آن مشغول هنرنمایی فوق العاده ات بودی. نمی دانم دست های پشت پرده بر چه مبنایی چنین تصمیم عجیبی گرفته اند و امیدوار هستم شایعه ای بیش نباشد، نتیجه هر چه باشد، وجود با ارزش تو در دنیای هنر اثر ماندگار و بی بدیل خودرا داشته، دارد و خواهد داشت.»
مازیار لرستانی نیز در پاسخ به اظهارات شراره رخام نوشت: «در مقام یک هنرمند و یک انسان هیچ گاه کاری خلاف مغایر با قانون و شرع انجام ندادم و می دانید که در دو سال قبل رنج هایی کشیدم که مپرس... من خودرا به خدا سپرده ام... و هیچ گاه جز نور الهی مرا پناهی نیست. بدون شک نور الهی پرده از تاریکی ها برخواهد اشت.»
مازیار لرستانی از اواخر زمستان سال قبل و آستانه نوروز مقابل دوربین سریال منوچهر هادی رفته بود؛ سریالی که عنوان شده کمدی است و برای شبکه سوم سیما ایجاد می شود با اینحال این سریال در سکوت خبری تولید می شود و جزئیاتی از آن در دست نیست.
منبع:

1403/03/22
15:43:32
0.0 / 5
79
تگها: پرده , تولید
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد