دکورپرداز
دکور پرداز

افتتاح مجتمع تخصصی بیمه گذاران بزرگ شركت بیمه كوثر

افتتاح مجتمع تخصصی بیمه گذاران بزرگ شركت بیمه كوثر

به گزارش دكور پرداز مجتمع تخصصی بیمه گذاران بزرگ بیمه كوثر با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شركت و با هدف خدمت رسانی متمایز به بیمه گذاران عمده راه اندازی شد.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، مدیرعامل بیمه کوثر در آیین افتتاح این مجتمع با تاکید بر اهمیت بیمه گذاران بزرگ بیمه کوثر اظهار داشت: ایجاد مجتمع ویژه برای بیمه گذاران بزرگ شرکت نشان دهنده تلاش ما در تکریم ارباب رجوع و توسعه فرهنگ بیمه در کشور به حساب می آید.
مجید مشعلچی فیروزآبادی با اشاره به اینکه بیمه کوثر می تواند با استفاده از نیروی انسانی متخصص و استقرار سیستم های جدید، بالاترین درجه رضایت بیمه گذاران را به دست بیاورد، اضافه کرد: رضایت مشتری و تکریم آنها هدف اصلی ما و لزوم امروز صنعت بیمه کشور است.
وی راه اندازی مجتمع ویژه بیمه گذاران بزرگ شرکت را محصول خوش نامی شرکت و نگاه مبتکرانه مدیران بیمه کوثر دانست و اضافه کرد: افتتاح این مجتمع را به فال نیک می گیریم و امیدواریم که این کار باعث رضایت هر چه بیشتر بیمه گذاران و ذی نفعان شرکت شود.
گفتنی است، کارشناسان مجتمع تخصصی بیمه گذاران بزرگ بیمه کوثر در محل اتوبان صیاد شیرازی، خیابان صنایع، ورودی اصلی بیمارستان چمران آماده ارائه خدمت به بیمه گذاران عمده شرکت هستند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/03/25
13:56:39
5.0 / 5
2793
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد