دکورپرداز
دکور پرداز
در بورس تهران؛

كوتاه ترین زمان پذیره نویسی صندوق های قابل معامله ثبت گردید

كوتاه ترین زمان پذیره نویسی صندوق های قابل معامله ثبت گردید

به گزارش دكور پرداز معاون بازار بورس تهران اظهار داشت: با استقبال سرمایه گذاران از پذیره نویسی یك صندوق قابل معامله در نخستین روز از دوره پذیره نویسی در كوتاه ترین زمان واحدهای قابل معامله این صندوق بفروش رسید.به گزارش دکور پرداز به نقل از بورس تهران، محمود گودرزی گفت: با استقبال سرمایه گذاران از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله، دوره پذیره نویسی یک صندوق قابل معامله (در سهام) شروع شد و حداکثر تعداد واحدهای قابل فروش این صندوق در نخستین روز از دوره پذیره نویسی در مدت زمانی کوتاه بفروش رسید.
وی افزود: بورس تهران همزمان با استقبال سرمایه گذاران از صندوق های قابل معامله، در صدد توسعه این بازار است. بدین جهت تمامی صندوق های مبتنی بر صدور و ابطال می توانند با تبدیل نوع صندوق به صندوق قابل معامله، از مزیت های تابلوی بورس جهت توسعه فعالیت خود استفاده کنند.
معاونت بازار بورس اوراق بهادار تهران به مزیت صندوق های سرمایه گذاری اشاره نمود و اضافه کرد: بهترین راه ورود به بازار سرمایه برای افرادی که آشنایی کافی برای فعالیت در این عرصه را ندارند، انجام سرمایه گذاری به شکل غیر مستقیم بوسیله خرید واحدهای صندوق های سرمایه گذاری است. در این نوع سرمایه گذاری، عموم جامعه وجوه مازاد یا پس انداز خودرا در اختیار صندوق های سرمایه گذاری قرار داده و این صندوق ها وجوه تجمیع شده را زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادار، در بورس سرمایه گذاری می کنند. افراد جامعه با این روش می توانند علاوه بر پرداخت هزینه های معاملاتی کمتر، از تخصص مدیران صندوق های سرمایه گذاری برای کسب بازدهی بهره ببرند.


منبع:

1399/03/28
22:05:00
5.0 / 5
2593
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد