دکورپرداز
دکور پرداز

سقف تسهیلات كارت اعتباری همیاران سپهر بانك صادرات ایران تا ۵۰۰میلیون ریال افزایش یافت

سقف تسهیلات كارت اعتباری همیاران سپهر بانك صادرات ایران تا ۵۰۰میلیون ریال افزایش یافت

سقف تسهیلات طرح «همیاران سپهر» بانك صادرات ایران برای خرید كالا و خدمات داخلی باكیفیت با كارت اعتباری تا 500 میلیون ریال افزایش پیدا كرد.به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی بانک صادرات ایران، متقاضیان می توانند در چارچوب عقد مرابحه (اقساطی)، برای خرید از حداقل ۸۶۰ فروشگاه تولیدکنندگان محصولات داخلی باکیفیت در سراسر کشور، تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال از کارت اعتباری این طرح استفاده کنند.

در این طرح که با انگیزه کمک به تولید و تسهیل فروش اعتباری محصولات داخلی باکیفیت و بالا بردن قدرت خرید مردم توسط بانک صادرات ایران عملیاتی شده، اسامی فروشگاه ها و نمایندگی های جدید شرکت ها و کارخانجات تولیدی طرف قرارداد با این بانک به روزرسانی شده و دامنه انتخاب هموطنان جهت استفاده از تولیدات مرغوب داخلی و بهره مندی از تسهیلات بانک صادرات ایران گسترده تر شده است.

شرکت های تولیدی و عرضه کنندگانی در این طرح امکان مشارکت دارند که دارای چرخه توزیع متمرکز شامل فروشگاه ها و مراکز فروش گوناگون باشند. اعتبار کارت های اعتباری «همیاران سپهر» سه ماهه بوده و بازپرداخت تسهیلات آن حداکثر ۳۶ ماهه با نرخ سود ۱۵ و ۱۸ درصد خواهد بود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به نمایندگی های بیش از ۳۷ شرکت تولیدی داخلی طرف قرارداد، مراجعه مستقیم به شعب یا سایت بانک و شرکت، ضمن اطلاع از شرایط برخورداری از مزایای کارت اعتباری «همیاران سپهر»، درخواست خودرا به بانک ارائه نمایند.

فهرست فروشگاه ها و نمایندگی های طرف قرارداد بانک صادرات ایران در طرح تسهیلاتی همیاران سپهر را اینجا ببینید.
1399/04/23
11:34:40
5.0 / 5
2635
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد