دکورپرداز
دکور پرداز
در سوپر كانال یك میلیون واحد؛

معاملات امروز بورس تهران پرنوسان است

معاملات امروز بورس تهران پرنوسان است

به گزارش دكور پرداز شاخص كل بورس در معاملات امروز با افت منفی ۰.۱۱ درصد به یك میلیون و ۹۰۰ هزار واحد رسیده است.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل در معاملات امروز بورس تهران با سه هزار و ۲۰۰ واحد منفی به یک میلیون و ۹۹۰ هزار واحد رسید ولی شاخص هم وزن با هزار و ۳۰۰ واحد رشد به ۵۲۷ هزار و ۲۴۳ واحد رسید.
شاخص کل در معاملات امروز منفی ۰.۱۱ درصد نسبت به روز گذشته افت داشته است.
همچنین شاخص کل فرابورس هم با رشد ۶۸ واحدی به ۲۱ هزار واحد رسیده است. نماد فملی و شپنا و حکشتی با تاثیر منفی ۲ تا ۳ هزار واحدی بیشترین تاثیر را در کاهش شاخص داشتند. برای فملی و وبصادر به علت حجم بالای صف فروش که به ترتیب ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۱۴ و نیم میلیون تقاضای فروش ایجاد شده، بنا بر اعلام مدیریت عملیات بازار بورس تهران معاملات این دو نماد به زمان دیگری موکول شده است.
همچنین برای سه نماد و غدیر با صف تقاضای خرید ۱۱ میلیونی، و بانک با صف خرید ۱۶ میلیونی و پترول با نوسان بالا در خرید و فروش بر مبنای اعلام بورس تهران معاملات این نمادها به زمان دیگری موکول شده است.
نمادهای بانکی در معاملات امروز با تقاضای بالا روبرو شده ولی خودرویی ها با نوسان در بین حجم بالای خرید و فروش روبرو هستند. محصولات شیمیایی هم معاملات نوسانی ولی مثبت را تجربه می کنند.
فولادی ها هم پر نوسان بوده ولی نمادهای اثرگذار در شاخص با صف فروش مواجه اند.


منبع:

1399/05/14
13:58:38
5.0 / 5
2634
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد