دکورپرداز
دکور پرداز
مخالف وزیر پیشنهادی صنعت

عنابستانی: مدرس خیابانی قیمت ها را دو برابر و تنظیم بازار را خراب كرده است

عنابستانی: مدرس خیابانی قیمت ها را دو برابر و تنظیم بازار را خراب كرده است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی صمت اظهار داشت: اقای مدرس خیابانی با یك تیر سه نشان می زند هم تنظیم بازار را خراب كرده و هم قیمت ها دو برابر افزایش یافته و صادرات هم كاهش یافته است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، علی اصغر عنابستانی در جلسه علنی امروز چهارشنبه در مخالفت با وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: استخوان های مردم مظلوم و بی پناه زیر چرخ گرانی، تورم و بی ثباتی ناشی از سیاست های غلط دولت خرد شده است. آقای مدرس خیابانی سوابق طولانی در وزارت بازرگانی و خارج از دولت دارد. ایشان ۱۰ الی ۱۵ سال در شرکت های مختلف بوده اند. از آن جا که رئیس جمهور با تشکیل وزارت صمت مخالف بود و مدام به ایجاد وزارت بازرگانی تاکید می کرد در عمل وزارت صمت به وجود نیامد و معرفی آقای مدرس خیابانی بدین منظور است.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در انتقاد از این سخن موافقان وزیر پیشنهادی که مدرس خیابانی سه ماه فعالیت داشته است اظهار داشت: ایشان در زمان آقای رحمانی سمت داشتند باید دید که گزارش کار ایشان در این ۱۵ ماهی که با فشار رئیس جمهور یا شاید رئیس دفتر رئیس جمهور یا حتی آقای جهانگیری بعنوان قائم مقام در حوزه آقای رحمانی انتخاب شدند چگونه است؟ در ۱۵ ماه گذشته اتفاقات زیادی افتاده است ایشان در مورد خودرو مکررا مصاحبه کردند و می گویند که ۱۹ درصد افزایش تولید داشته ایم در همین سه ماه ۲۰ درصد کاهش تولید را تجربه کردیم.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی خطاب به حسین مدرس خیابانی اظهار داشت: شما می گویید که قطعه خودرو نداریم معلوم است که مافیای خودرو قطعه را نگه می دارد تا سود کنند شما بعنوان وزیر چکار کرده اید؟ میلگرد از ۳۸۰۰ تومان به ۱۲ هزار تومان افزایش را تجربه کرده است، ورق آهن از ۵ الی ۶ هزار تومان ۳۳ هزار تومان شده است. میلگرد و فولاد چه ربطی به دلار دارد؟
عنابستانی با بیان این که «لوزام خانگی در سه ماه گذشته ۴۰ درصد افزایش قیمت داشته است اظهار داشت: لپه ۳۶ هزار تومان شده است این در شرایطی است که ۳۶۰۰ تومان بوده است شما برای موبایل بخشنامه دادید اما اتفاقی نیفتاد مردم باید تخم مرغ را به قیمت شانه ای ۳۰ هزار تومان بخرند ما چگونه به آقای مدرس خیابانی رای بدهیم؟ جواب مردم و خدا را چگونه بدهیم؟
وی خطاب به معاون اول رئیس جمهور مدعی شد: به جای این که به فکر جا انداختن آدم های خود باشید کمی به مردم فکر کنید. مراجع رسمی در مورد بازداشتی های فتنه نامه داده بودند و تاکید داشتند که پست و مقامی نگیرند اما شما یکی از بازداشتی های فتنه را در یکی از شرکت های بازرگانی منصوب کردید. مدیر کل شما رئیس دفتر یکی از سران فتنه است.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مورد وضعیت نهاده های دامی ومرغداران اظهار نمود: مرغداران جوجه ریزی نکردند چون که نتوانستند نهاده های دامی را تأمین کنند. برپایه گزارش همکاران مجلس نهاده های دامی موجود در بندر فاسد شده و شما نتوانستید آنرا وارد کنید.
عنابستانی افزود: من فکر می کنم رئیس جمهور سه ماه مجلس را معطل کرد و معرفی وزیر پیشنهادی صمت را به روز آخر موکل کرد تا ما تحت فشار قرار بگیریم. اما ما تحت فشار قرار نمی گیریم ایشان موظف است تا یک هفته دیگر فرد جدیدی را معرفی کنند. ما را از نفر بعدی نترسانید بعضی از دوستان می گویند امکان دارد نفر بعدی فلانی باشد که بدتر است مجلس انقلابی بر طبق حجت شرعی رای می دهد. و از مردم دفاع می کند با تهدید وتطمیع رای نمی دهد. نفر بعدی هر کسی که باشد که با دقت آنرا بررسی نموده و به او رای می دهیم.
وی اظهار داشت: هیات رئیسه حتما این را پیگیری خواهد نمود شاید برای آقای رئیس جمهور مهم نبوده باشد به نظرم دوستان به آقای مدرس خیابانی رای ندهند تا رئیس جمهور کسی را معرفی نماید که آنقدر مهم باشد تا برای دفاع از آن به صحن علنی بیاید. اگر مباحث سیاسی را کنار بگذاریم باید وزیری را انتخاب نماییم تا بتواند شرایط سخت ما را مدیریت کند. آقای مدرس خیابانی با یک تیر سه نشان می زند هم تنظیم بازار را خراب کرده و هم قیمت ها دو برابر افزایش یافته و صادرات هم کاهش یافته است.
منبع:

1399/05/22
11:58:11
5.0 / 5
2247
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد