دکورپرداز
دکور پرداز
با اجماع سهام داران تصویب شد

افزایش سرمایه سال ۹۹ بیمه كوثر

افزایش سرمایه سال ۹۹ بیمه كوثر

به گزارش دكور پرداز افزایش سرمایه 84 درصدی بیمه كوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شركت بیمه كوثر به تصویب رسید.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، مجمع به صورت برخط و با حضور امیر هوشنگ جنگی، رئیس مجمع، یاسر علیدادی و حسن جعفری، ناظران مجمع؛ مصطفی مقصودی، منشی مجمع؛ مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت و بازرس قانونی شرکت و نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی و نیز تعدادی از سهام داران اجرا شد.
مدیرعامل شرکت بیمه کوثر از تحقق سود هزار و ۳۰۰میلیارد تومانی در بخش سرمایه گذاری آگاهی داد و اشاره کرد: امید است تا آخر سال در این بخش شاهد هزارو۶۰۰میلیارد تومان سود سرمایه گذاری ها باشیم و ارزش پرتفوی بورسی شرکت به بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان برسد.
مجید مشعلچی فیروزآبادی با اعلان اینکه در آینده نزدیک شاهد یک جهش حداکثری در بخش سرمایه گذاری خواهیم بود، اشاره کرد: با بهره مندی از دارایی های ثابت و پتانسیل های موجود در شرکت سرمایه خودرا افزایش خواهیم داد.
مدیرعامل بیمه کوثر دستیابی به سود عملیات بیمه گری و کاهش زیان بیمه گری را یکی از برنامه های شرکت برشمرد و عنوان کرد: اهتمام داریم با برنامه ریزی و ورود به بازارهای مالی سودده جایگاه خود در بین سه شرکت برتر سوداور در بین شرکت های بیمه ای را حفظ نماییم.
مجید مشعلچی فیروزآبادی کسب جایگاه در میان سه شرکت برتر بیمه ای خصوصی را چشم انداز شرکت دانست و اشاره کرد: افزایش رضایت مشتریان و سوداوری دو هدف اصلی شرکت است.
وی اضافه کرد: رشد سهم از بازار صنعت بیمه، رضایت ذی نفعان، پرداخت بموقع و برآورد منصفانه خسارت، بهینه سازی ترکیب فروش، کسب بالاترین سطح مالی توانگری مالی، ارتقای سطح توانمندی و راندمان سرمایه انسانی و رشد سودآوری با بهینه سازی عملیات بیمه گری و سرمایه گذاری موفق از اهداف کلان شرکت است.
مدیرعامل بیمه کوثر تصویب افزایش سرمایه را گامی مهم در رشد و شکوفایی شرکت دانست و اشاره کرد: امید است در سال جهش تولید بر طبق منویات مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری را در عملکرد شرکت و فخر سهام داران رقم بزنیم.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/05/28
09:58:48
5.0 / 5
2058
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد