دکورپرداز
دکور پرداز

مشاور ترامپ هم حرف های وی را تكرار كرد!

مشاور ترامپ هم حرف های وی را تكرار كرد!

به گزارش دكور پرداز لری كودلو اظهارات ترامپ در مورد ثبت آمار خیره كننده رشد را تكرار كرد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از فاکس بیزینس، مشاور اقتصادی رئیس جمهور آمریکا با تایید اظهارات ترامپ در دستیابی به رشد ۲۰ درصدی و بیشتر از آن در سه ماهه سوم و چهارم سال جاری اظهار داشت: خواهید دید که به آن دست خواهیم یافت. لری کودلو هم چنین ترامپ را فردی مدافع بازار آزاد دانست و افزود که سال آینده از نظر اقتصادی پر از اتفاقات بزرگ خواهد بود.
در شرایطی که رشد اقتصادی آمریکا در ماه ژوئیه احیانا به خوبی چیزی که مقامات دولت ترامپ انتظار دارند، نخواهد بود اما کودلو مطمئن است که شیب رشد اقتصادی صعودی و تند خواهد بود. وی با اشاره به احیای حدود ۹ میلیون فرصت شغلی در سه ماه اخیر اظهار داشت: هر حمایتی لازم باشد انجام خواهیم داد تا از احیای سریع اقتصادی مطمئن شویم. با دموکرات ها به رایزنی برای اجرایی شدن یک بسته حمایتی جدید ادامه خواهیم داد.
بسته حمایتی تهیه شده توسط دولت ترامپ تابحال به علت مخالفت دموکرات ها در کنگره با وجود جلب نظر موافق مجلس سنا نتوانسته است اجرایی شود. ترامپ بعد از مشاهده این مخالفت ها با صدور فرمانی دستور داد تا این بسته اجرایی شود اما دستورالعمل اجرایی جدید ترامپ که بدون جلب موافقت کنگره ابلاغ گردیده، مخالفت شدیدی را در میان دموکرات ها برانگیخته است تا جایی که نانسی پلوسی- رئیس کنگره این اقدام را غیرقانونی دانسته است.
پیش از این دونالد ترامپ- رئیس جمهور آمریکا وعده داده بود که اقتصاد آمریکا در سه ماهه پایانی سال به رشد ۲۰ درصدی یا بیشتر از آن برسد. ترامپ هم چنین گفت در صورت انتخاب مجدد بعنوان رئیس جمهور، مالیات بر درآمدهای سرمایه ای را برای خانوارهای طبقه متوسط کاهش خواهد داد. وی ادامه داد: دلیلی وجود ندارد که اقتصادمان در سه ماهه سوم سال جاری ۲۰ درصد رشد نکند. به قول ترامپ، کاهش مالیات ها می تواند سبب افزایش اشتغال زایی شود.
منبع:

1399/05/31
21:02:39
5.0 / 5
1867
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد