دکورپرداز
دکور پرداز

وام بدون قسط از بانك صادرات بگیرید

وام بدون قسط از بانك صادرات بگیرید

به گزارش دكور پرداز بانك صادرات ایران با معرفی طرح تسهیلات بدون واریز قسط، بدون احتیاج به ضامن، ۴۸ ساعته تا سقف دو میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می كند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از بانک صادرات ایران، همزمان با آغاز شصت و نهمین سال فعالیت این بانک، دارندگان و افتتاح کنندگان سپرده بلندمدت نزد شعب این بانک می توانند در چارچوب طرح «تسهیلات بدون واریز قسط»، تسهیلات مرابحه خرد به میزان حداکثر ۵۰ درصد موجودی و تا سقف دو میلیارد ریال دریافت نمایند و بدون پرداخت قسط، اصل پول خویش را در انتها قرارداد ۶۰ ماهه دریافت دارند. در این طرح که بامداد روز گذشته، ۱۵ شهریور با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل برج سپهر بانک صادرات ایران، رونمایی گردید، نیازی به واریز قسط از سوی وام گیرنده نیست. همینطور پرداخت تسهیلات، بدون احتیاج به ضامن صورت گرفته و ظرف مدت ۴۸ ساعت قابل عرضه است. در طرح «تسهیلات بدون واریز قسط» بانک صادرات ایران، مدت سپرده گذاری و باز پرداخت تسهیلات ۶۰ ماه بوده و
دارندگان حساب سپرده دراز مدت نزد بانک صادرات ایران، اقوام درجه یک سپرده گذار و حتی کارکنان زیرمجموعه اشخاص حقوقی که نزد بانک سپرده دراز مدت افتتاح کرده اند، می توانند از این تسهیلات با تضمین مبلغ سپرده سرمایه گذاری بلندمدت استفاده کنند. بنا بر این گزارش اشخاص حقیقی می توانند نسبت به افتتاح حساب بدون سقف مبلغ اقدام و شخص یا اشخاص حقیقی (اقوام درجه یک شامل همسر، فرزند، برادر، خواهر، پدر و مادر) را تا حداکثر ۵۰ درصد مبلغ سپرده و تا سقف دو میلیارد ریال، جهت استفاده از این تسهیلات معرفی کنند. همینطور اشخاص حقوقی می توانند نسبت به افتتاح حساب، بدون سقف مبلغ اقدام و اشخاص حقیقی و کارکنان زیرمجموعه خویش را جهت استفاده از این تسهیلات به بانک صادرات ایران معرفی کنند.

1399/06/16
22:35:24
5.0 / 5
1963
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد