دکورپرداز
دکور پرداز

واریز یارانه ها ساعت ۲۴ امشب

واریز یارانه ها ساعت ۲۴ امشب

به گزارش دكور پرداز ساعت ۲۴ امروز (یكشنبه ) یارانه های نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، یارانه مهر ماه صد و شانزدهمین مرحله از یارانه های نقدی است که به روال ماه های قبل روز بیستم ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
یارانه هر نفر به مانند ۱۰ سال قبل همان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است که به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
در روزهای گذشته برخی اخبار نادرست از واریز یارانه در روز هفدهم ماه حکایت داشت که در نهایت طبق اعلام سازمان هدفمندی این واریز امروز صورت خواهد گرفت.
دولت در هر ماه حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومان بابت یارانه نزدیک به ۷۸ میلیون ایرانی هزینه می کند که این رقم در سال حدود ۴۲ هزار میلیارد تومان است.
با وجود تکالیفی در سال های اخیر همواره در قانون بودجه برای غربالگری یارانه بگیران و حذف سه دهک بالای وجود داشت هیچ گاه این اتفاق به طورکامل رخ نداده و حذف یارانه بکگیران پردرآمد همواره با چالش های مواجه بوده است.
دولت امسال هم این تکلیف داشته اما تابحال گزارشی درباره تعداد مشخص یارانه بگیران و غربالگیری آنها عرضه نکرده است.
در ماه علاوه بر یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی کمک های معیشتی هم به صورت نقدی و از محل منابع ناشی از افزایش قیمت بنزین به حساب حدود ۶۰ میلیون نفر از جمع یارانه بگیران واریز می شود که این پرداخت در ۱۰ هر ماه صورت می گیرد.
منبع:

1399/07/20
14:19:58
5.0 / 5
1614
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد