دکورپرداز
دکور پرداز

پیشبینی كارشناسی از آینده بورس

پیشبینی كارشناسی از آینده بورس

به گزارش دكور پرداز یك كارشناس بازار سرمایه با تاكید بر اینكه این بازار به صورت خودانتظام اصلاح قیمتی داشته است، اظهار نمود: روند صعودی بازار سرمایه ادامه دارد اما این صعود نسبت به چهار ماه نخست سالجاری منطقی تر خواهد بود.


فردین آقابزرگی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار نمود: بازارهای مالی همه کشورهای دنیا از انتخابات و اتفاقات سیاسی سایر کشورها تأثیر می پذیرد، البته در مقطع کنونی این تاثیرپذیری در کشور ما بیشتر جنبه روانی و تاثیرات ناملموس اقتصادی دارد.
وی افزود: دلیل این مورد این است که اقتصاد کشور ما در سه دهه گذشته از این مسائل زیاد دیده است و به علت عدم ارتباط و مراودات مالی با دنیا و به خصوص کشورهای غربی از تاثیرپذیری زیاد مصون است.
این تحلیلگر بازار سرمایه با تاکید بر اینکه بازار سرمایه در مقطعی به صورت خود انتظام اصلاح قیمت داشت، اظهار داشت: در چند ماه گذشته بیشتر از ۵۰۰ سهم بورسی بین ۳۰ تا ۵۰ درصد اصلاح قیمت داشتند و ازاین رو تأثیر روانی انتخابات آمریکا در این بازار چشم گیر نخواهد بود. درحال حاضر بازار سرمایه به نقطه ای رسیده است که جای نگرانی و تردید در مورد ثبات بازار وجود ندارد. در واقع بازار به ثبات رسیده است و پس از این هم با شیب ملایم حرکت می کند.
آقابزرگی با اشاره به اینکه روند صعودی بازار سرمایه ادامه دارد، اظهار نمود: البته این روند نسبت به چهار ماه نخست سالجاری ملایم تر و منطقی تر است و حرکت نقدینگی به سمت این بازار خواهد بود.
منبع:

1399/07/23
13:23:08
5.0 / 5
1593
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد