دکورپرداز
دکور پرداز
وزیر ورزش و جوانان خبر داد

واگذاری سهام سرخابی ها در بورس تا اختتام پاییز امسال

واگذاری سهام سرخابی ها در بورس تا اختتام پاییز امسال

زنجان وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: امیدواریم تا پاییز 99 سرخابی های پایتخت در فرابورس به هواداران و مردم واگذار شود.



مسعود سلطانی فر بامداد امروز (اول آبان ماه) در حاشیه افتتاح استخر هیدج در جمع خبرنگاران با تبریک هفته ورزش و تربیت بدنی، اظهار نمود: امیدواریم با فرصت هایی که در این هفته به دست می آوریم بتوانیم گوشه ای از کارنامه زحمت کشان عرصه ورزش و تربیت بدنی را به مردم ارائه دهیم.

وی با اعلان اینکه امروز در استان زنجان حدود ۱۵ پروژه ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی افتتاح می شود که از مهم ترین آنها دو استخر بزرگ در شهرهای هیدج و صائین قلعه است، افزود: برای پروژه هایی که امروز در استان زنجان افتتاح می شود معادل ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است که امیدواریم هدیه خوبی از جانب دولت برای مردم و خصوصاً جوانان و ورزشکاران استان باشد.

سلطانی فر با بیان این مطلب که تا اختتام دولت بنا داریم خیلی از پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد دارند را افتتاح و به بهره برداری برسانیم، اظهار نمود: در همین راستا حدود ۶۰۰ پروژه را در دستور کار قرار دادیم که امیدواریم با تامین منابع تا اختتام دولت دوازدهم در کل کشور به بهره برداری رسانده و در اختیار مردم قرار دهیم.

وی به موضوع واگذاری سرخابی ها نیز اشاره نمود و اظهار داشت: از روزی که مجوز واگذاری قطعی این دو باشگاه از هیئت عالی واگذاری شرکت های دولتی ستاندن شده است، برنامه زمان بندی داشتیم که طبق این برنامه کارها به خوبی پیش رفته است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه همه تلاش ما این بود که این واگذاری تا پیش از سال صورت گیرد اما زودتر صورت خواهد گرفت، اشاره کرد: امیدواریم با اقدامات انجام شده تا پاییز امسال این دو باشگاه در فرابورس به هواداران و مردم واگذار شود.




1399/08/01
12:31:30
5.0 / 5
1912
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد