دکورپرداز
دکور پرداز

ركوردشكنی های بیت كوین ادامه دارد

ركوردشكنی های بیت كوین ادامه دارد

دكور پرداز: ارزش محبوب ترین ارز دیجیتالی از 15 هزار دلار نیز گذشت.


به گزارش دکور پرداز به نقل از سی ان بی سی، تقاضا برای خرید ارزهای دیجیتالی کماکان درحال افزایش است و بالا ماندن جریان ورودی سرمایه موجب افزایش قیمت ها شده است. برای اولین بار در سه سال اخیر ارزش بیت کوین از ۱۵ هزار دلار عبور کرد که حفظ این کانال بعد از شکستن این محدوده مقاومتی مهم می تواند مسیر را برای صعودهای بعدی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی فراهم آورد.
از طرف دیگر مقامات آمریکایی اعلام نموده اند حدود یک میلیارد دلار ارزهای دیجیتالی را به سبب استفاده از آنها در امور غیرقانونی مصادره کرده اند. این پرونده که مربوط به یک پرونده تبهکاری موسوم به جاده ابریشم است بزرگ ترین مصادره ارزهای دیجیتالی در تاریخ این ارزها شمرده می شود.
تمایل معامله گران به خرید بیتکوین موجب از سرگیری روند صعودی این ارز شد تا بدین ترتیب بازدهی هفتگی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان به ۱۱.۴۴ درصد برسد. طی ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین با ثبت صعود ۷.۰۱ درصدی به ۱۵ هزار و ۸۴.۲۴ دلار رسید. بالاترین رکورد ثبت شده ارزش بیت کوین مربوط به روز هفدهم دسامبر سال ۲۰۱۷ بوده که در آن این ارز به قیمت ۱۹ هزار و ۷۸۳.۰۶ دلار رسید اما تنها کمی بعد از آن این ارز با ریزشی شدید حدود یک سوم ارزش خودرا از دست داد.
البته صعود قیمتها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیت کوین نبود و قیمت خیلی از ارزهای دیجیتالی دیگر افزایشی بود؛ به شکلی که اتریوم با ۲.۵ درصد صعود به ۴۱۱.۸۹ دلار، بیت کوین کش با ۲.۶۶ درصد صعود به ۲۴۵.۹۰ دلار، لایت کوین با ۷.۳۸ درصد افزایش به ۵۸.۵۶ دلار، مونرو با ۱.۴۶ درصد جهش به ۱۱۸.۹۹ دلار، دش با ۳.۹۲ درصد صعود به ۶۷.۴۷ دلار، زدکش با ۴.۰۵ درصد افزایش به ۵۶.۲۳ دلار و میکر با ۲.۱۱ درصد صعود به ۵۳۴.۵۹ دلار رسید.
منبع:

1399/08/16
18:45:11
5.0 / 5
1472
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد