دکورپرداز
دکور پرداز
ایزدپناه:

ریزش اخیر بازار بورس بی سابقه است

ریزش اخیر بازار بورس بی سابقه است

به گزارش دکور پرداز نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بازار بورس تصریح کرد: مردم اعتماد کردند و سرمایه خویش را به بورس آوردند اما با چنین نابسامانی روبرو شده که اصلا قابل قبول نیست.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، عبدالله ایزدپناه در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان نمود: بر مبنای اصل ۴۸ قانون اساسی منابع کشور باید به صورت عادلانه توزیع شود. اما سیاست های تبعیض گونه چند دهه اخیر در توزیع اعتبارات سبب شده برخی استان ها فربه تر و برخوردارتر شده و برخی استان ها عقب مانده بمانند.
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس اظهار نمود: شهرستان های حوزه انتخابیه من از نرخ بیکاری بالای ۴۰ درصد برخوردار می باشند از دولت و سازمان برنامه و بودجه و مجلس انتظار می رود در توزیع اعتبارات در چارچوب بودجه به این مسائل توجه کرده و به تبعیض آخر دهند.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکل معلمان پیش دبستانی، حق التدریسی و نهضتی حل نشده و همچنان بلاتکلیف هستند. آموزش و پرورش باید به این مورد با جدیت رسیدگی کند.
ایزدپناه در انتها تصریح کرد: ریزش اخیر بازار بورس بی سابقه بوده است. این وضعیت منجر به نگرانی مردم شده است. مردم اعتماد کردند و سرمایه خویش را به بورس آوردند اما با چنین نابسامانی رو به رو شده اند. از وزیر اقتصاد و دولت انتظار می رود هرچه سریع تر برای حل این نابسامانی ورود کنند.
منبع:

1399/11/01
18:08:30
0.0 / 5
1064
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد