دکورپرداز
دکور پرداز
در مراسم بزرگداشت ۱۲ بهمن مطرح شد؛

روایت اسلامی از تاكتیك دشمن برای تحت فشار قرار دادن بازار ارز

روایت اسلامی از تاكتیك دشمن برای تحت فشار قرار دادن بازار ارز

به گزارش دکور پرداز وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: دشمن با تمام توان، جنگ اقتصادی ضد کشور به راه انداخته تا مردم را از انقلاب منصرف کند.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد ورود امام خمینی (ره) به کشور در ۱۲ بهمن ۵۷ در فرودگاه مهرآباد تهران، ضمن گرامیداشت یاد امام و شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای هسته ای و شهدای مدافع حرم اظهار داشت: لحظات ورود امام به کشور لحظات تاریخی و ماندگاری است. ورود امام خمینی در شرایطی که همه امیدها ناامید بود و نفس ها در سینه حبس بود، رخ داد.
وی اضافه کرد: کسی باور نمی کرد که رژیم تا دندان مسلح شاه و یکی از حکومت هایی که بعنوان یکی از ایالت های آمریکا از نظر وابستگی به استکبار مشهور بود ساقط شود و امام خمینی قادر باشد چنین حکومتی را ساقط کرده و حکومتی با انتخاب مردم تعیین شود.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: تا سال ها آمریکایی ها باور نمی کردند نظامی مانند جمهوری اسلامی مستقر شود. اگر به حرفهای آنها در ابتدای انقلاب دقت کنید می بینید که مرتب اعلام می کردند انقلاب اسلامی چند روزه سقوط می کند اما این اتفاق رخ نداد.
اسلامی اضافه کرد: امروز باید خدا را شاکر باشیم که با هدایت های داهیانه رهبر انقلاب همواره در راه صحیح هستیم و خودباوری در جهت شکوفایی جلوه هایی است که پیشرفت را برای کشور تأمین می کند و جز این مسیر، مسیر دیگری متصور نیست.
وزیر راه و شهرسازی با تکیه بر اینکه دشمن بداند تحریم ها نمی تواند ما را از مسیر خود منحرف کند، اظهار داشت: آنها از آنجایی که می دانند در درگیری های نظامی توفیقی ندارند بنابراین با کاهش ارزش پول ملی به دنبال منصرف کردن مردم از مسیر انقلاب هستند.
اسلامی به کسانی که تریبون دارند و تخریب می کنند اخطار داد: اینها متوجه نیستند که به تحریم ها دامن می زنند.
روایت اسلامی از تاکتیک دشمن برای تحت فشار قرار دادن بازار ارز
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: استکبار، کشورهای دیگر را وادار می کند که حتی حقوق کارکنان سفارتخانه های خود در ایران را با دلار پرداخت نکنند تا مبادا دلاری وارد کشور نشود.
وی اضافه کرد: آنهایی که به لحاظ اقتصادی و ظرفیت های تکنولوژیک ما را گرفتار نارسایی می کنند و حتی کسانی که با رفتارهای سیاسی در داخل، کشور را گرفتار التهاب اقتصادی می کنند بدانند که اقداماتشان از جنس آب به آسیاب دشمن ریختن است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: ما در وزارت راه مسیری را دنبال کرده ایم که نگاه به داخل است چون دانش و تخصص داریم و این امکان را داریم که اهداف توسعه یافتگی کشور را زودتر از آنچه تصور می شود محقق نماییم.
اسلامی اضافه کرد: در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۵۰۰ پروژه عمرانی در حوزه راه و شهرسازی به ارزش ۱۱ هزار میلیارد تومان افتتاح می نماییم.
وی اظهار داشت: امروز ۱۲ پروژه در فرودگاه مهرآباد راه اندازی شد که بخش کوچکی از این پروژه ها است و شاهد ارتقای رضایت مردم با افزایش خدماتی که به آنها می دهیم خواهیم بود.


منبع:

1399/11/12
13:31:50
0.0 / 5
1227
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد