دکورپرداز
دکور پرداز
یك مقام مسئول:

سود سهامداران عدالت به چه كسانی پرداخت می شود؟

سود سهامداران عدالت به چه كسانی پرداخت می شود؟

به گزارش دکور پرداز مدیرعامل شرکت سپره گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اظهار داشت: در صورت انجام اقدامات لازم از طرف شرکت های مربوطه، سود سهامداران سهام عدالت تا آخر سال پرداخت می شود.


به گزارش دکور پرداز به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، حسین فهیمی درباره زمان واریز سود سال ۹۸ سهام عدالت اضافه کرد: امکان واریز سود سهام عدالت افرادی که روش سرمایه گذاری غیرمستقیم را انتخاب نموده اند، از طرف شرکت سپرده گذاری مرکزی وجود دارد.
وی اشاره کرد: هر کدام از ۳۶ شرکت سرمایه گذاری استانی و ناشران بورسی که برای واریز سود مشمولان سهام عدالت، شرکت سپرده گذاری مرکزی را انتخاب نموده باشند، این سود برمبنای شماره حساب اعلام شده در سجام واریز خواهد شد.
فهیمی گفت: اگر چنانچه مشمول سهام عدالت بخواهد سود خودرا به صورت متمرکز دریافت کند و خود به دنبال سود شرکتها نرود، تنها راه این اقدام، ثبت نام در سامانه سجام است تا از این طریق قادر باشیم، سود سهامداران را پرداخت نماییم.
مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه سود سهام عدالت تا آخر سال جاری به حساب سهامداران پرداخت می شود یا خیر؟ اظهار داشت: این مساله بستگی به فعالیت شرکتها دارد، هر کدام از شرکت های سهام عدالت که برای پرداخت سود، شرکت سپرده گذاری را انتخاب کنند و اقدامات لازم را برای این فعالیت انجام دهند، سود سهامداران را تا آخر سال پرداخت می نماییم.
فهیمی اشاره کرد: حالا بیش از ۱۲۰ شرکت حاضر در بورس، سود خودرا بوسیله شرکت سپرده گذاری برای سهامداران واریز کرده اند و امسال بیش از ۲۷ میلیون نفر بوسیله سامانه جامع توزیع سود، سود سالانه را دریافت کرده اند.
وی گفت: مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده بودند، باید هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام در سجام اقدام نمایند.منبع:

1399/11/26
15:31:05
0.0 / 5
1139
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد