دکورپرداز
دکور پرداز

افرادی كه در بورس ضرر كردند درحال خرید بیت كوین هستند!

افرادی كه در بورس ضرر كردند درحال خرید بیت كوین هستند!

به گزارش دکور پرداز یک کارشناس بازار سرمایه ضمن انتقاد از دعوت مردم به بازار سرمایه در ابتدای سال بدون دادن آگاهی به آنها، اظهار داشت: این روزها افرادی که در بورس ضرر کردند درحال خرید بیت کویین هستند!


روزبه شریعتی در گفت و گو با ایسنا، با تکیه بر اینکه آینده بورس به عوامل زیادی همچون رابطه دولت و مجلس دولت و مجلس بستگی دارد، اظهار نمود: اتفاقات مختلفی همسو با یکدیگر درحال رخ دادن هستند و این مورد روی بازار سایه انداخته و فضای بازار منفی شده است. باید ابهامات بورس برطرف شود. ابهاماتی همچون نتیجه انتخابات، بودجه، فروش نفت، ورود ارز به کشور، برجام و....
وی افزود: من همچون افرادی هستم که اعتقاد دارند باید دامنه نوسان نباشد که بازار نقدشونده معامله کند اما در بازاری که 80 درصد فعالین آن عمر بورسی کم تر از یک سال دارند و فقط صف خرید و صف فروش میشناسند، حرکت سازمان درمورد تغییر دامنه نوسان به جا بوده است.
این کارشناس بازار سرمایه افزود: اوایل سال اخطار دادیم دعوت کردن مردم به بورس بدون اینکه آموزش ببینند، اشتباه است. اما مردم دعوت شدند و نتیجه اش این شد. افرادی که در بورس ضرر کردند درحال خرید بیت کویین هستند. آماری خواندم در خصوص اینکه روزی دو هزار میلیارد تومان گردش مالی رمزارز است. چرا باید سرمایه گذاری ای که منجر به خروج ارز از کشور میشود انقدر راحت در کشور تبلیغ شود؟ این روزها همه درحال جست و جوی اطلاعات درمورد بیت کویین هستند درحالی که یک روز این جست و جو درمورد بورس بود. هرچند خوشحال کننده بود اما این نتیجه برای بورس برای هیچ فردی خوشایند نیست.
شریعتی اضافه کرد: نوسان پذیری رمزارزها به قدری زیاد است که امکان دارد فرد یک روزه 40 درصد ضرر ببیند. مردم رمز بورسی خویش را گم میکنند و در تماس با کارگزاری ها میخواهند در پیدا کردن رمزشان به آنها کمک کنند، درحالی که اگر رمز درگاه خرید ارز دیجیتال خویش را گم کند زندگی شان به باد می رود و راهی ندارند!
منبع:

1399/11/29
14:05:52
0.0 / 5
1286
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد