دکورپرداز
دکور پرداز

چرا متقاضیان نمی توانند كارت اعتباری سهام عدالت بگیرند؟

چرا متقاضیان نمی توانند كارت اعتباری سهام عدالت بگیرند؟

به گزارش دکور پرداز پیش از این مدیرعامل بانک ملی اعلام نموده بود که ۷۰ هزار کارت اعتباری سهام عدالت از جانب این بانک برای متقاضیان صادر گردیده است که صدای اعتراض و انتقادات شدید متقاضیان را بلند کرد. بانک ملی در پاسخ به آنها دلیل مشکلات بوجود آمده در دریافت کارت اعتباری سهام عدالت را در ارتباط با مشکلات فنی و زیرساختی اپلیکیشن مربوطه دانست.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، از ۲۵ بهمن سالجاری دارندگان سهام عدالت می توانند با رفتن به اپلیکیشن دو بانک ملی و تجارت (ایوا و زمرد) به شکل الکترونیکی و بدون رجوع حضوری به بانک معادل ۵۰ درصد ارزش این سهام را توسط کارت اعتباری دریافت نمایند که زمان بازپرداخت این تسهیلات سه ساله است و هیچگونه مدرک یا ضامنی غیر از مدارک هویتی نیاز ندارد و سهام عدالت ضامن این وام خواهد شد.
در این راستا، مدیر عامل بانک ملی به ایسنا اعلام نموده بود که ۷۰ هزار کارت اعتباری سهام عدالت صادر گردیده است.
بعد از اعلام این خبر، انتقادات و واکنش های متقاضیان دریافت کارت اعتباری سهام عدالت مبنی براینکه موفق به دریافت این کارت اعتباری نشده اند و با مشکلات اپلیکیشن های مربوطه دست و پنجه نرم می کنند، شدت یافت.
عده زیادی از متقاضیان دریافت کارت اعتباری سهام عدالت می گویند که با هر بار رفتن به اپلیکیشن بانک ملی با خطا رو به رو شده اند و نتوانسته اند اطلاعات خویش را ثبت کنند.
یک متقاضی دیگر هم گفته که در حین ثبت اطلاعات خود با خطای تایید وثیقه روبرو شده است درحالیکه این کارت اعتباری طبق اعلام مسؤلان نیازی به وثیقه و ضمانت ندارد و فردی دیگری هم می گوید که اپلیکیشن ایوا هر بار به او اعلام می کند که شنبه برای ثبت نام رجوع کند و هر بار در این زمان موفق به ثبت اطلاعات و دریافت کارت اعتباری نمی گردد.
برخی دیگر از سهامداران عدالت هم اعلام نموده اند که حضوری به بانک مراجعه نموده اند و موفق به دریافت کارت اعتباری نشده اند، درحالیکه روش دریافت این کارت تنها غیر حضوری و از راه اپلیکیشن های ایوا، بله و شصت بانک ملی و زمرد بانک تجارت امکان پذیر است.
در این حوزه، متقاضیان کارت اعتباری سهام عدالت بدانند که در صورت مواجه شدن با مشکل در زمینه ثبت نام برای کارت اعتباری می توانند با مرکز ارتباط مردمی شرکت سَداد با شماره تلفن ۰۲۱۸۳۳۸۶ و مرکز ارتباط مردمی بانک ملی با شماره تلفن ۰۲۱۶۴۱۴۰ و تلفن ۰۲۱۴۲۷۳۹۰۰۰ پشتیبانی اپلیکیشن ایوا در شرکت پرداخت الکترونیک سَداد هم تماس بگیرند.
علاوه براین، تنها کسانی می توانند کارت اعتباری سهام عدالت خویش را از بانک ملی یا تجارت دریافت نمایند که این دو بانک را بعنوان کارگزار سهام عدالتشان برگزیده و در این بانک ها هم حساب داشته باشند.
از طرفی، بانک ملی به ایسنا درباره انتقادات و مشکلات بوجود آمده برای مردم به منظور دریافت کارت اعتباری سهام عدالت توضیح داد که اپلیکیشن های مربوطه بانک چون ایوا یکسری مشکلات فنی و زیرساختی دارد که سبب شده تا مقداری کُند عمل و خطاهایی اعلام نماید اما همچنان بر روی ارتقا و بهبود این اپلیکیشن کار می شود بگونه ای که روزگذشته اپلیکیشن ایوا بروز رسانی شد تا آخرین تغییرات در آن اعمال شود که روند دریافت کارت اعتباری سهام عدالت تسهیل شود.
طبق اعلام این بانک از آنجائیکه در سرتاسر کشور حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد کارگزاری سهام عدالت به بانک ملی مربوط می شود، علیرغم مشکلات فنی در اپلیکیشن از جمعیت حدود ۴۸ میلیونی سهام عدالت همچنان عده ای در حال دریافت این کارت اعتباری هستند و با این که عده ای این کارت را دریافت نکرده اند اما برپایه آخرین آمار ۷۰ هزار نفر دریافت کرده اند و این ارقام هم در حال افزایش می باشد.1399/12/11
14:54:39
0.0 / 5
1383
تگها: تجارت , طلا
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد