دکورپرداز
دکور پرداز
رییس سازمان بورس اعلام كرد؛

برابری بازار سرمایه با نظام بانكی در تامین مالی

برابری بازار سرمایه با نظام بانكی در تامین مالی

رئیس سازمان بورس گفت:  امروز بازار سرمایه با رشدی که داشته است در تامین مالی بنگاه های اقتصادی با نظام بانکی برابری می کند.به گزارش دکور پرداز به نقل از صدا و سیما، محمدعلی دهقان در نشست هم اندیشی با کار آفرینان و تولید کنندگان اضافه کرد: اگرمی خواهیم سرمایه گذاری در کشور شکل بگیرد و از رشد منفی سرمایه گذاری رها شویم، باید افق بلندمدت برای سرمایه گذار مشخص شود.
وی افزود: اگر هر روز تصمیم جدید گرفته شود و مقررات را عوض نماییم فضا برای سرمایه گذاری مناسب نخواهد بود و سرمایه گذار نمی تواند برنامه ریزی کند.
رئیس سازمان بورس با اعلان اینکه قیمت گذاری دستوری ضربه زیادی به شرکت های بورسی و غیر بورسی زده است اظهار داشت: باید با این فضا مقابله نماییم.
آقای دهقانی اضافه کرد: ابزارهای خوبی مانند اوراق بدهی برای تامین سرمایه در گردش بنگاه های اقتصادی از بازار سرمایه به وجود آمده و این ابزارها توسعه خواهد یافت.
وی اظهار داشت: اهتمام می نماییم با توسعه نهادهای مالی مانند شرکت های تامین سرمایه و مشاوران سرمایه گذاری میزان تامین مالی از بازار سرمایه را در اقتصاد افزایش دهیم.
رئیس سازمان بورس اضافه کرد: همین طور با کوتاه کردن فرایندها و ارائه ضمانت نامه های بانکی بوسیله رتبه بندی شرکتها می توان به این تامین مالی کمک کرد.

1399/12/16
23:08:00
0.0 / 5
1272
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد