دکورپرداز
دکور پرداز

بورس سال را با چراغ سبز به پایان برد

بورس سال را با چراغ سبز به پایان برد

به گزارش دکور پرداز بازار سرمایه امروز که روز آخر کاری این بازار امسال بود روندی صعودی خویش را حفظ کرد و در حالی پایان یافت که باردیگر به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد بازگشته بود.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۱۷ هزار و ۱۸۲ واحد صعود تا رقم یک میلیون و ۳۰۷ هزار واحد افزایش پیدا کرد. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۱۸۶۲ واحد افزایش رقم ۴۳۹ هزار و ۷۹۵ واحد را ثبت نمود.
معامله گران این بازار ۷۳۰ هزار معامله به ارزش ۶۷ هزار و ۸۵۹ میلیارد ریال انجام دادند. فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران، گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، پالایش نفت تهران و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.
شاخص کل فرابورس هم با ۱۶۲ واحد افزایش به رقم ۱۷ هزار و ۹۹۰ واحد رسید در این بازار ۳۳۸ هزار معامله به ارزش ۴۹۹ هزار و ۵۸۳ میلیارد ریال انجام شد. بیمه پاسارگاد، پتروشیمی تندگویان، هولدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی زاگرس و سنگ آهن گهرزمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.
منبع:

1399/12/27
19:13:41
0.0 / 5
1226
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد