دکورپرداز
دکور پرداز
دستور هفتگی مجلس

گزارش بررسی وضعیت استخراج ارزهای دیجیتالی در دستوركار پارلمان

گزارش بررسی وضعیت استخراج ارزهای دیجیتالی در دستوركار پارلمان

به گزارش دکور پرداز نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته جاری بررسی وضعیت صنعت استخراج ارزهای دیجیتالی و استنکاف رئیس جمهور از ابلاغ قوانین مصوب مجلس را در دستور کار دارند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسات یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری طرح جهش تولید و تأمین مسکن، طرح برخی احکام در ارتباط با اصلاح ساختار بودجه و لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۱۴ قانون صدور چک را در دستور کار دارند.
لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین ایران و برزیل و لایحه معاهده استرداد مجرمین بین ایران و برزیل از دیگر دستور کارهای مجلس در جلسات علنی هفته جاری خواهد بود.
نمایندگان مجلس همینطور لایحه نحوه واگذاری اموال، تاسیسات، ماشین آلات و هرگونه مالکیت در ارتباط با تاسیسات آب و فاضلاب، طرح جهش تولید دانش بنیان و لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر را در دستور کار دارند.
لایحه تصویب اصلاحات کمیسیون بین المللی استانداردهای آموزش صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان، طرح الحاق یک تبصره به قانون پشتیبانی از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه مردمی، طرح مالیات بر عایدی سرمایه و طرح اصلاح قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای حسابداران از دیگر دستور کارهای مجلس در جلسات علنی هفته جاری خواهد بود.
نمایندگان مجلس همینطور لایحه موافقتنامه بین ایران و افغانستان در مورد ارتباط بین المللی راه آهن، طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، طرح الحاق یک تبصره به بیمه محصولات کشاورزی و لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی و کمیسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی در دریای خزر را مورد بررسی قرار می دهند.
طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی، طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار و لایحه اصلاح ماده ۸ قانون بیمه الزامی خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه از دیگر دستور کارهای این هفته مجلس خواهد بود.
گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده های دامی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی، گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد نقض در اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمز ارز های جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف از اجرای ماده یک قانون مدنی از جانب حسن روحانی رئیس جمهور از دیگر دستور کارهای مجلس در جلسات این هفته خواهد بود.
نمایندگان مجلس در جلسات هفته جاری گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکتهای زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و شرکت کفش ملی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت مطالبات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، گزارش کمیسیون صنایع در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران، گزارش کمیسیون صنایع در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه راه اندازی پتروشیمی الوند و بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس در مورد رسیدگی به طرح پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی را مورد بررسی قرار می دهند.
منبع:

1400/01/14
23:06:54
0.0 / 5
1250
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد