دکورپرداز
دکور پرداز

پیگیری اجرای دستور رئیس جمهور در ستاد ملی مدیریت كرونا

پیگیری اجرای دستور رئیس جمهور در ستاد ملی مدیریت كرونا

دکور پرداز: قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در مکاتبه با 8 عضو دولت، خواهان اجرائی شدن بند ˮبˮ بیانات رئیس جمهور در آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا درباب پشتیبانی از اصناف، استمرار تامین اقلام و خدمات مورد نیاز مردم شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بابک دین پرست دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در نامه ای به معاون اقتصادی رئیس جمهور و رئیس کارگروه بررسی ومقابله با نتایج اقتصادی ناشی از انتشار ویروس کرونا، وزیرصنعت، معدن و تجارت و رئیس کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مبارزه با کرونا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر نیرو و وزیرنفت، در خصوص ابلاغ مصوبات« شصت وششمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا که چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد، اشاره نمود و بر اجرائی شدن بند ب بیانات رئیس جمهور، اصرار کرد.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محورهای بیانات رئیس محترم جمهوری در بند" ب" مفاد جلسه اخیر ستاد ملی بدین شرح است؛ بسته های جدید حمایت مالی از اصناف در دوران کرونا درهفته آینده ارائه شود. مایحتاج ضروری زندگی مردم باید دراختیارآنها باشد، شاهد آن هم این است که هرگاه حتی یک قلم از موارد مورد نیازدچارکمبود شود - حتی درکوتاه مدت - برای مردم قابل تحمل نیست. زیرساخت های اصلی زندگی شهری و روستایی مثل آب و برق وتلفن و اینترنت و... قطعی حتی یک یا چند ساعت هر کدام از این ها قابل تحمل نخواهد بود.

همین طور در نامه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر افزایش تست های دقیق و تشخیص زود هنگام مبتلایان، شناسایی افراد دارای تماس نزدیک با مبتلایان و قرنطینه فوری، تدوین پروتکل ها و وضع قوانین جدید متناسب با روش های علمی مبارزه با کرونا توسط تیم های تخصصی و اعمال قوانین حاکمیتی جهت کنترل اپیدمی، نظارت براجرای پروتکل ها و برخورد با متخلفین تاکید شد.
منبع:

1400/02/07
18:38:16
0.0 / 5
1183
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد