دکورپرداز
دکور پرداز

هشدار به سهامداران عدالت!

هشدار به سهامداران عدالت!

اولین مجمع عمومی عادی بصورت فوق العاده شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت از امروز درحالی با استان قزوین شروع شد که تا کنون به سبب حد نصاب نرسیدن سهام داران، انتخابات اعضای هیات مدیره برگزار نشده است. در این راستا سخنگوی آزادسازی سهام عدالت به مشمولان هشدار داد که سهام دار شده اند و باید به آگهی ها توجه نمایند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بعد از آزادسازی سهام عدالت در اردیبهشت ماه سال گذشته، ۳۰ میلیون نفر از حدود ۵۰ میلیون مشمول سهام عدالت، با انتخاب روش غیرمستقیم برای مدیریت سهام خود، سهام دار شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت شدند.
در این راستا، مدتی پیش فراخوان کاندیداتوری برای عضو هیات مدیره شدن شرکتها برگزار و قرار شد مشمولان بعد از سجامی شدن در مجامع شرکت و اعمال رای کنند.
بر این اساس استارت برگزاری مجمع با شرکت سرمایه گذاری قزوین زده شد که تا کنون تعداد سهام داران به حد نصاب نرسیده است. چنانچه برگزاری مجامع در مرتبه نخست به حد نصاب نرسد، ۱۰روز دیگر بدون اینکه به حضور حدنصاب سهام داران نیاز باشد، انتخابات برگزار می شود.
در این راستا، حسین فهیمی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و سخنگوی سهام عدالت در نشست خبری برگزاری مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت با اعلان اینکه اطلاعات برگزاری انتخابات هر شرکت در سامانه دیما درج شده است، اظهار نمود: هر سهام دار باید با ورود به سامانه دیما در زمان مقرر نسبت به اعمال رای اقدام نماید.
وی افزود: ۶۰ درصد مشمولانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده بودند، سجامی شدند و اگر افراد فوت شده و زیر ۱۸ سال را در نظر بگیریم، ۷۵ درصد این افراد سجامی شده اند و میتوانند وارد دیما شده و رای دهند.
فهیمی با اعلان اینکه به سهام داران بوسیله ارسال پیامک درمورد زمان برگزاری مجمع هر استان اطلاع رسانی می شود، اضافه کرد: رهبری تاکید کرده اند دارایی سهام عدالت باید به مردم داده شود و سهام داران درحال حاضر مدیر و مالک سهام خود هستند. وظیفه سهام دار این است که به اگهی شرکتها توجه نمایند و بصورت مستمر پیگیر اطلاعیه های شرکت باشند.
سخنگوی آزادسازی سهام عدالت با اعلان اینکه بیش از ۲۰۰۰ نفر کاندیدای عضویت برای هیات مدیره شرکتها شده اند، اظهار داشت: از این میان بیش از ۷۵۰ نفر تایید صلاحیت شده اند.
سهام داران شرکت های سرمایه گذاری قزوین، کرمانشاه، گیلان و هرمزگان تا اختتام امروز می توانند با وارد شدن به سامانه دیما اعمال رای کنند.1400/02/11
16:32:13
0.0 / 5
1502
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد