دکورپرداز
دکور پرداز
نیك بین:

دستگاه های نظارتی مواظب تخصیص ارزهای ۴۲۰۰ تومانی باشند

دستگاه های نظارتی مواظب تخصیص ارزهای ۴۲۰۰ تومانی باشند

به گزارش دکور پرداز نماینده مردم کاشمر در مجلس خواهان توجه دستگاههای نظارتی به مبحث تخصیص ارزهای 4200 تومانی شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، جواد نیک بین در تذکری در جلسه علنی بامداد امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چند ده هزار تن نهاده های دامی در گمرکات شمال کشور در آستانه فساد است و چند ده میلیون دام از گرسنگی در آستانه تلف شدن هستند، این فساد پیش از این که در نهاده های دامی در گمرکات کشور ایجاد شود، مربوط به فساد در بدنه وزارتخانه مربوطه است، پس باید گشت ارشاد مدیران در این موارد ایجاد شود.
وی ادامه داد: چه کسانی دوست دارند عرضه و تقاضا برهم خورده و سود ببرند؟ من به دولت فعلی و آینده هشدار می دهم با این مدیریت غلط دولت در مورد دام برای یک سال آینده گوشت قرمز با چندین برابر قیمت موجود تهیه می شود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی دام مولد را به کشتارگاه می برند، اما در آنجا اجازه ذبح نمی دهند، بدین سبب پای دام را می شکنند تا بتواند اجازه ذبح بگیرند، بدین سبب وقتی مدیریت غلط باشد، این اتفاق رخ می دهد، پس از دستگاه های نظارتی می خواهم که نسبت به قیمت نهاده های دامی که بسیار بالاست، حساسیت داشته باشند.
نیک بین همین طور اظهار داشت: وزارتخانه مربوطه از ارز ۴۲۰۰ تومانی چه نتیجه ای گرفته است که اصرار بر آن دارد، چرا بر کار غلط اصرار دارید؟ ارز ۴۲۰۰ تومانی را به دارو و جاهای دیگر بدهید، درحالی که سالانه هزاران میلیارد به نهاده های دامی اختصاص می یابد، اما قیمت مرغ، گوشت و تخم مرغ درست شده است؟ پس باید گفت این ارز به نفع سرمایه دار بوده است.
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی همین طور اشاره کرد: دستگاه های نظارتی در آخر دولت مواظب تخصیص ارزهای ۴۲۰۰ تومانی باشند که به نورچشمی ها داده می شود.
وی خطاب به وزیر کشور مدعی شد: چرا مانیتورهای شما بیش از ۵۰ درصد مشارکت در انتخابات را نشان می داد، ولی شما از ۴۸ درصد مشارکت صحبت کردید! از این که شما مشارکت مردم را کم اعلام کنید، چه کسی سود می برد، در صورتیکه مسبب اصلی این مشارکت کم شما هستید که از رأی ۲۵ میلیونی به ۲.۵ میلیون رأی رسیدید؟
1400/04/02
22:30:58
0.0 / 5
1142
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد