دکورپرداز
دکور پرداز

آخرین وضعیت واكسیناسیون كاركنان بانكی

آخرین وضعیت واكسیناسیون كاركنان بانكی

دکور پرداز: طبق اعلام مسئولان بانکهای دولتی و خصوصی با وجود نامه نگاری های گوناگون برای خرید واکسن یا واکسیناسیون کارکنان بانکی و باتوجه به آمارهای بالای فوتی و مبتلاشدن بر اثر کرونا در بانک ها، فعلا خبری از واکسیناسیون کارکنان بانکی نیست.


محمدرضا جمشیدی - دبیر کانون بانکهای خصوصی - در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون کارکنان بانکی اظهار نمود: زمانی که رییس جمهور اعلام نمود که بخش خصوصی و موسسات می توانند برای دریافت واکسن اقدام نمایند، در دو نوبت و زمان های مختلف به سازمان غذا و دارو نامه زده شد تا واکسن توسط شرکت معرفی شده وارد شود، اما تا حالا این نامه بی پاسخ مانده است.
وی ادامه داد: با توجه به این که میانگین جانباخته های کرونائی کارکنان بانکی بیشتر از میانگین جانباختگان در کل کشور است، مجدد تصمیم گرفته شد دراین زمینه به وزیر بهداشت نامه ارسال شود. از طرف دیگر، درحالیکه جامعه پزشکی، رانندگان وسایل نقلیه عمومی، معلمان و... در اولویت واکسیناسیون قرار گرفته اند، تا حالا پرسنل بانکی با وجود فعالیت حتی در روزهای تعطیل، در اولویت واکسیناسیون قرار نگرفته اند.
دبیر کانون بانکهای خصوصی در ادامه بیان کرد که به وزارت بهداشت اعلام کردیم که با پول و سرمایه خودمان واکسن می خریم اما تا حالا پاسخی به این خواسته ما داده نشده است.
موضوع واکسیناسیون کارکنان بانکی از دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی نیز مورد پیگیری قرار|گرفت که علیرضا قیطاسی در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: باتوجه به فوت بیش از ۲۶۰ نفر از کارکنان و مدیران بانکی بر اثر مبتلاشدن به ویروس کرونا و خطر و تهدید ابتلای مردم و کارکنان در محیط بانک ها، مکاتبات زیادی با وزیر بهداشت و ستاد ملی کرونا برای واکسیناسیون این افراد انجام شده اما تا حالا پاسخی داده نشده است.
وی با اشاره به آخرین مکاتبات با مسئولان برای واکسیناسیون کارکنان بانکی، اظهار داشت: آخرین مکاتبه در این راستا نیز مربوط به ارسال نامه به معاون اقتصادی رییس جمهور است که طبق پیگیری های صورت گرفته این نامه درحال درنوردیدن فرآیندهای اداری خود در وزارت بهداشت است و همچنان پیگیر این مساله هستیم.
منبع:

1400/05/06
08:11:52
0.0 / 5
1156
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد