دکورپرداز
دکور پرداز

تأیید قالیباف بر درخواست یک نماینده مجلس مبنی به ارائه هزینه کرد اعتبار خرید واکسن

تأیید قالیباف بر درخواست یک نماینده مجلس مبنی به ارائه هزینه کرد اعتبار خرید واکسن

رییس مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه «نان و جان مردم از هر چیزی مهم تر است» درخواست محمدرضا پور ابراهیمی در خصوص وظیفه وزیر بهداشت دولت سیزدهم در مورد ارائه گزارش هزینه کرد اعتبار یک میلیارد دلاری خرید واکسن به مجلس را تأیید کرد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک به وزرای دولت سیزدهم که از مجلس رأی اعتماد گرفتند، اظهار داشت: برمبنای مصوبات ستاد کرونا در سال قبل مبلغ یک میلیارد دلار با دستور رهبری و تأیید معظم له به این امر اختصاص پید کرد. یکی دو بار در مجلس این مساله مطرح گردیده است که گزارش هزینه کرد این اعتبار به مجلس ارائه شود.
نماینده مردم کرمان در مجلس با اشاره به شیوع همه گیری کرونا و آمار بالای جان باختگان اظهار داشت: از وزیر پیشنهاد این مساله را پیگیری کنند و یک گزارش جامع عرضه کنند. گزارش عملکرد تا امروز را باید داشته باشیم. همین طور همت کنید و برنامه پیش رو را ارائه نمایید. سلامت مردم و اقتصاد مردم را پیگیری کنید. استان کرمان وضعیت خوبی ندارد. از وزیر بهداشت دولت سیزدهم می خواهم که در نخستین سفر استانی به کرمان سفر کنند.
رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به این تذکر اظهار داشت: تعبیری داشتم که گفتم نان و جان مردم مهم ترین موضوعی است که باید به آن توجه گردد. اولویت اول ما بحث سلامت و کرونا است.1400/06/04
13:09:19
0.0 / 5
1088
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد