دکورپرداز
دکور پرداز

شاخص رشد مثبت را تاب نیاورد

شاخص رشد مثبت را تاب نیاورد

شاخص کل بورس در انتها معاملات امروز ( شنبه ۱۸ دی ماه) کاهش ۷۵۱ واحدی داشت و به رقم یک میلیون و ۳۶۲ هزار واحد رسید.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس در انتها معاملات امروز شنبه ۱۸ دیماه با افت ۷۵۱ واحدی به کار خود خاتمه داد و در رقم یک میلیون و ۳۶۲ هزار و ۳۴۴ واحدی قرار گرفت.
بورس در معاملات امروز ابتدا رشد ۴ هزار واحدی در حدوداً یک ساعت نخست معاملات داشت اما ناگهان روند نزولی به دنبال گرفت و حتی جایگاه ۱ میلیون و ۳۶۳ هزار واحدی بعنوان توقف گاه بورس در آخرین روز کاری هفته گذشته را هم از دست داد و کمتر از هزار واحد منفی شد.
شاخص هم وزن هم روند نزولی ۳۳۷ واحدی را پیش گرفت و رقم ۳۵۹ هزار و ۱۳۴ واحد را رد کرد.
تعداد معاملات امروز ۳۶۹ هزار فقره به ارزش ۲.۷ هزار میلیارد تومان بود و ارزش کل بازار هم در کانال ۵.۴ هزار هزار میلیارد تومان باقی ماند.
نمادهای فارس و فولاد عوامل اصلی افت و خودرو و وبملت از عوامل رشد بازار بودند؛ خودرو رشد حدوداً ۵ درصدی در ارزش سهام را شاهد بود و لقب پُرتراکنش ترین نماد معاملات امروز را به نام خود ثبت نمود اما برکت در معاملات امروز افت کمتر از ۵ درصدی ارزش سهام را به سهامداران نمایش داد.
گروه نمادهای خودرویی در معاملات امروز مجموعاً حدود نیم تریلیارد تومان (۴۸۰ میلیارد تومان) گردش مالی داشتند که عملاً حدود یک پنجم ارزش معاملات امروز به حساب می آید.
فرابورس ۲۸ واحد منفی شد و در رقم ۱۸ هزار و ۳۷۴ واحد متوقف ماند.


منبع:

1400/10/19
22:08:04
0.0 / 5
931
تگها: بازار
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد