دکورپرداز
دکور پرداز
مدیرعامل بانك مسكن:

۴ و نیم هزار میلیارد تومان به حساب سازندگان مسکن واریز شد

۴ و نیم هزار میلیارد تومان به حساب سازندگان مسکن واریز شد

دکور پرداز: مدیرعامل بانک مسکن مجموع آورده واریزی متقاضیان نهضت ملی مسکن را 14.1 و میزان واریزی به حساب سازندگان این واحدها را 4.5 هزار میلیارد تومان عنوان نمود.به گزارش دکور پرداز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان درباره تازه ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن و پرداخت تسهیلات به سازندگان، اظهار داشت: تا حالا ۳۷۱ هزار و ۹۰۸ نفر در بانک مسکن برای طرح نهضت ملی مسکن حساب افتتاح کردند که از این مقدار ۲۲۰ هزار و ۲۸۹ نفر آورده خودرا به حساب طرح نهضت ملی مسکن واریز کرده اند.
شایان افزود: جمع آورده متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن ۱۴ هزار و ۱۶۹ میلیارد تومان است که از جمع آورده متقاضیان تا حالا ۸ هزار و ۱۲۱ میلیارد تومان به حساب سازندگان واریز شده و ۶ هزار و ۴۸ میلیارد تومان نیز نزد بانک است تا بنا به درخواست دستگاه های متولی به سازندگان پرداخت گردد.
وی افزود: از محل تسهیلات نیز تا حالا ۴ هزار و ۵۸۲ میلیارد تومان به حساب سازندگان پرداخت شده است.
مدیرعامل بانک مسکن توضیح داد: تعداد ۱۱ هزار و ۹۶۷ پروژه به تعداد ۱۸۱ هزار و ۶۰۴ واحد به بانک معرفی گردید که از این ۸ هزار و ۴۶۶ پروژه به تعداد ۷۳ هزار و ۵۹۳ واحد پروژه های خودمالکی است.
شایان تسهیلات منعقد شده را برای ۲ هزار و ۲۷۲ پروژه به تعداد ۵۹ هزار و ۳۰۳ واحد به مبلغ ۱۸ هزار و ۲۸۷ میلیارد تومان عنوان نمود.


منبع:

1401/01/25
13:08:11
0.0 / 5
890
تگها: دستگاه , مالك , مبل
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد