دکورپرداز
دکور پرداز

شروط صعود بورس چیست؟

شروط صعود بورس چیست؟

یک تحلیلگر بازار سرمایه اظهار داشت: بازار سرمایه برای صعود یا به زمان نیاز دارد یا به این که اخبار مثبتی همچون لغو بخشنامه عوارض صادراتی بر محصولات معدنی و یا واگذاری سهام خودروسازها به بازار تزریق شود.


ولید هلالات در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بخشنامه وزارت صمت درمورد عوارض صادراتی بر محصولات معدنی، اظهار نمود: این اقدام وزارت صمت واکنش بازار را در پی داشت و درحالی که انتظار میرفت یک رالی صعودی جدید در بازار اغاز شود این اتفاق رخ نداد.
وی با اعلان اینکه بازار در حال استراحت بود که باردیگر برای حرکت تجدید قوا کند، اظهار داشت: بخشنامه مذکور کمی نگرانی ایجاد کرد و ذهن ها را برد به سمت اتفاقات سال ۱۴۰۰ که خیلی از نمادها صف فروش هایی داشتند که متعادل نمیشدند و سهامداران را ترساند. بنا بر این روز سه شنبه که بخشنامه صادر شد شاهد این مساله بودیم که نمادهای کوچکی که ارتباطی هم با این مساله ندارند صف فروش شدند. درواقع این اتفاق یک پاسخی بود به اقدام دولت.
این تحلیلگر بازار سرمایه با تاکید بر این که بازار به جهت اینکه حرکت صعودی خودرا شروع کند به زمان نیاز دارد، توضیح داد: مگر این که اخباری مثبتی مانند لغو عوارض صادراتی یا اخباری در حوزه واگذاری سهام شرکت های خودروسازی به بازار پمپاژ شود. در غیر این صورت بازار به زمان نیاز دارد. فصل مجامع هم سوپاپ اطمینانی است به جهت اینکه گفته شود قیمت ها میتواند نقاطی که به دست آورده را حفظ کند.1401/01/27
09:46:39
0.0 / 5
727
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد