دکورپرداز
دکور پرداز
سازمان امور مالیاتی اعلام كرد

مهلت عرضه اظهارنامه مالیات اجاره تمدید نمی گردد

مهلت عرضه اظهارنامه مالیات اجاره تمدید نمی گردد

به گزارش دکور پرداز سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه ای اعلام نمود که مهلت عرضه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری تمدید نخواهد شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، در اطلاعیه سازمان امور مالیاتی آمده است: به اطلاع اشخاص محترم حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری می رساند، مطابق قانون مالیات های مستقیم، ۳۱ تیرماه آخرین فرصت عرضه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری است که به علت مصادف شدن آن با روز تعطیل (جمعه)، برپایه قانون روز شنبه یکم مردادماه، آخرین فرصت عرضه اظهارنامه اشخاص مذکور خواهد بود و از آنجائیکه هیچ مجوزی برای تمدید مهلت مذکور وجود ندارد، این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت های مالیاتی منوط به تسلیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی می باشد، بنابراین فعالان اقتصادی به منظور بهره مندی از مشوق های قانونی نرخ صفر یا هر نوع تسهیلات دیگر باید اظهارنامه مالیاتی خویش را تا روز شنبه (یکم مردادماه) سالجاری به صورت الکترونیکی از راه درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی my.tax.gov.ir ارسال نمایند.
بدیهی است، مؤدیان محترم مالیاتی، در صورت عدم پرداخت مالیات یا بر حسب مورد عدم تسلیم اظهارنامه مالیاتی در مهلت مقرر، مشمول جرایم قانونی خواهند شد.
منبع:

1401/04/18
21:41:44
0.0 / 5
721
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد