دکورپرداز
دکور پرداز

امکان عضویت در سامانه مؤدیان

امکان عضویت در سامانه مؤدیان

به گزارش دکور پرداز سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه ای اعلام نمود که از امروز، امکان عضویت در سامانه ملی مؤدیان مالیاتی فراهم گشته است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه ای اعلام نمود: سازمان امور مالیاتی به آگاهی مردم می رساند همانگونه که در چند ماه گذشته وعده شده بود از امروز بیست و یکم تیرماه ۱۴۰۱ و همزمان با روز هوشمندسازی در هفته فرهنگ مالیاتی، امکان عضویت مؤدیان محترم در «سامانه ملی مؤدیان مالیاتی» در اجرای «قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان» فراهم آمده است.
بدین وسیله از کلیه مؤدیان مشمول این قانون دعوت می شود جهت عضویت در این سامانه و ایجاد کارپوشه اختصاصی به نام خود، با رفتن به درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس my.tax.gov.ir، و انتخاب گزینه «عضویت در سامانه مؤدیان و ایجاد کارپوشه»، مشخصات کاربری ورود به کارپوشه را از راه پیامک دریافت نمایند.
بدیهی است در حال حاضر عضویت در «سامانه ملی مؤدیان» برای مؤدیان علاقه مند اختیاری است و در ماههای آینده حسب فراخوان های اعلامی سازمان امور مالیاتی کشور، مؤدیان مشمول مکلف به عضویت در این سامانه خواهند بود.
منبع:

1401/04/21
23:24:10
0.0 / 5
437
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد