دکورپرداز
دکور پرداز

رکود برای نوشابه خورها مدلول ندارد

رکود برای نوشابه خورها مدلول ندارد

دکور پرداز: شرکت کوکاکولا پیش بینی درآمد سالانه خودرا افزایش داد برای اینکه به سبب افزایش تقاضا برای نوشابه های گازدار در برخورد با افزایش قیمت ها برای مقابله با هزینه های بالاتر، تشویق شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، این شرکت اعلام نمود که حجم فروش جهانی در سه ماهه دوم ۸ درصد بالا رفته است که به سبب رشد در بازارهای توسعه یافته و درحال ظهور بوده است، در صورتیکه میانگین قیمت فروش حدود ۱۲ درصد بالا رفته است.
گرت نلسون، تحلیلگر CFRA اظهار داشت: نتایج کوکاکولا گواهی بر ارزش برند آنست برای اینکه مصرف کنندگان باوجود افزایش قیمت ها علاقه ای به معامله با نوشابه های دیگر ندارند.
جیمز کوینسی، مدیر اجرائی کوکاکولا اظهار داشت که این شرکت قیمت ها را در بازارهایی که هزینه ها در آنها افزایش می یابد می افزاید و می خواهد بیشتر آنها را پیش از رکود اقتصادی به مصرف کنندگان منتقل کند.
شرکت پپسی نیز هفته گذشته نظرات مشابهی ارائه نمود. این شرکت اعلام نمود که هیچ کاهشی در تقاضا مشاهده نکرده است و افزود که فضا برای افزایش بیشتر قیمت ها وجود دارد.
کوینسی اظهار داشت که کوکاکولا درحال آماده شدن برای یک رکود اقتصادی با سرمایه گذاری در بسته بندی های کوچک تر و ارزان تر بود اما افزود که محصولات این شرکت از نظر تاریخی جزو آخرین محصولاتی بوده اند که در دوران رکود شاهد کاهش تقاضا بوده اند.
طبق گزارش رویترز، انتظار می رود که درآمد اصلی، بدون تأثیر دلار قوی تر، در سال ۲۰۲۲ بین ۱۲ تا ۱۳ درصد افزایش یابد، در صورتیکه پیش بینی می شد ۷ تا ۸ درصد افزایش یابد.
منبع:

1401/05/05
07:55:48
0.0 / 5
736
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد