دکورپرداز
دکور پرداز

نقش طلا در بازنشانی پولی جهانی

نقش طلا در بازنشانی پولی جهانی

دکور پرداز: دکور پرداز: طلا نقش مهمی در ˮبازنشانی پولیˮ جهانی آینده خواهد داشت برای اینکه دلار آمریکا سلطه خودرا از دست می دهد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا و به نقل از کیتکو، بازنشانی پولی جهانی اجتناب ناپذیر است برای اینکه ارزهای فیات به سبب چاپ بیش از اندازه پول درحال کاهش هستند. ماکسیم برنیر، بنیانگذار و رهبر حزب کانادا اظهار نمود که دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره غالب جهانی توسط ارزهایی که توسط سبدی از کالاها همچون طلا حمایت می شود، سقوط خواهدنمود.
او بیان کرد: یک سیستم پولی با پشتوانه کالا اتفاق خواهد افتاد. نمی دانم چه زمانی اما یک سیستم پولی فیات نمی تواند بیش از اندازه عمر کند و بعد از چندین دهه، با این همه بدهی و چاپ پول در سراسر آمریکا، کانادا و اروپا، باید به اتمام برسد.
او اظهار داشت: باید به بانکهای مرکزی بگوییم که هدف تورم صفر را داشته باشند. برنیر اظهار داشت: پس از آن، من معتقدم که ما باید در سطح بین المللی بازنشانی پولی داشته باشیم؛ پولی که برمبنای طلا یا سایر کالاها باشد، مانند آنچه در قرن ۱۹ داشتیم.
برنیر اظهار داشت که چاپ بیش از اندازه پول و افزایش بار بدهی فدرال منجر به تورم بالا در کانادا شده است. نرخ تورم کانادا در ماه ژوئن ۸.۱ درصد است. وی توضیح داد: به سبب سیاست پولی بد تورم داریم. ما باید بودجه را متعادل نماییم. باید از خرج کردن پولی که نداریم دست برداریم.
وی با اشاره به برنامه کشورهای بریکس جهت راه اندازی ارز ذخیره جهانی جدید اظهار داشت: شما می توانید هم اکنون روند دلارزدایی را با روسیه، چین و هند مشاهده کنید. آنها به دنبال داشتن یک ارز جدید برمبنای کالاها و شاید طلا هستند.1401/05/23
23:18:45
0.0 / 5
715
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد