دکورپرداز
دکور پرداز
امروز در بازار سرمایه؛

شاخص بورس 4 هزار واحد دیگر هم کاهش یافت

شاخص بورس 4 هزار واحد دیگر هم کاهش یافت

دکور پرداز: شاخص بورس تهران امروز با افت 4 هزار و 93و احدی در ارتفاع یک میلیون و 373 هزار و 823 واحد قرار گرفت.


به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۴ میلیارد و ۱۰۷ میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بیش از ۲ هزار و ۶۹۸ میلیارد تومان در بیش از ۲۳۱ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۴ هزار و ۹۳و احدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۷۳ هزار و ۸۲۳و احد قرار گرفت.
بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر و بانک پاسارگاد شد و در مقابل شرکت های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، بانک ملت و تامین سرمایه امین با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۵ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ورقه به ارزش ۱۴۳ هزار و ۵۸۶ میلیارد تومان در ۵۳ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۳و احد افت کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۵۷۶و احد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی سنگ آهن گهر زمین، سرمایه گذاری صبا تامین و پلیمر آریا ساسول بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام زغال سنگ پرورده طبس، بهمن دیزل و پویا زرکان آق دره شد.


منبع:

1401/06/29
12:04:33
0.0 / 5
608
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد