دکورپرداز
دکور پرداز
از امروز آغاز می شود؛

عرضه یک میلیون و۲۳۶ هزار و ۳۸۸ تن انواع سیمان در بورس کالا

عرضه یک میلیون و۲۳۶ هزار و ۳۸۸ تن انواع سیمان در بورس کالا

به گزارش دکور پرداز، عرضه های سیمانی در هفته جاری از امروز، یکشنبه ۲۴ مهر شروع می شود به طوریکه در عرضه های امروز ۶۶ شرکت سیمانی در مجموع یک میلیون و ۲۳۶ هزار و ۳۸۸ تن انواع سیما عرضه خواهد شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر بر مبنای اطلاعات کالا، عرضه های سیمانی در هفته جاری از امروز، یکشنبه ۲۴ مهر آغاز و تا فردا دوشنبه ۲۵ مهر هم ادامه خواهد یافت. در عرضه های امروز ۶۶ شرکت سیمانی در مجموع یک میلیون و ۲۳۶ هزار و ۳۸۸ تن انواع سیما را روی تابلو معاملات می برند. سیمانی ها تا هفته منتهی به ۲۲ مهر سال جاری، در مجموع نزدیک ۳۱ میلیون تن انواع سیمان را به ارزش ۱۹.۷ هزار میلیارد تومان در تالار سیمان بورس کالا فروختند.

از کل عرضه های امروز سیمانی ها در بورس کالا، یک میلیون و ۶۸۸ تن سیمان از تیپ ۲، ۱۵۷ هزار و ۹۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۴۲۵، ۶۸ هزار و ۵۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۳۲۵ و ۹ هزار و ۳۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۵۲۵ خواهد بود.

از آغاز فروردین سال جاری تا هفته منتهی به ۲۲ مهر، در مجموع ۳۷ میلیون و ۸۴۴ هزار و ۵۳۸ تن سیمان در بورس کالا ارائه شد که با تقاضای ۳۷ میلیون و ۸۴۴ هزار و ۵۳۸ تن سیمان در بورس کالا ارائه شد که با تقاضای ۳۷ میلیون و ۱۷۰ هزار و ۸۳ تنی روبه رو و ۳۰ میلیون و ۶۶۹ هزار و ۶۸۹ تن آن به ارزش بیشتر از ۱۹ هزار و ۷۳۴ میلیارد تومان معامله شد.


منبع:

1401/07/24
14:30:05
0.0 / 5
284
تگها: طلا , كالا
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد