دکورپرداز
دکور پرداز
فلاحی:

ریزعلی های زیادی مشعل به دست در راه حرکت قطار دولت هشدار می دهند

ریزعلی های زیادی مشعل به دست در راه حرکت قطار دولت هشدار می دهند

به گزارش دکور پرداز، یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اشاره کرد: سازمان برنامه و بودجه بجای مدیریت بودجه کشور بدنبال دور زدن مجلس است و این رویه قابل قبول نیست.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، سارا فلاحی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رییس جمهور بیان کرد: عقل دولت سازمان برنامه و بودجه است که متاسفانه امروز به سازمانی بدون برنامه تبدیل گشته که بودجه کشور را به صورتی گروگان گرفته است. امروز ریزعلی های زیادی مشعل به دست در راه حرکت قطار دولت درحال هشدار دادن هستند. متاسفانه رییس سازمان برنامه و بودجه بجای مدیریت بودجه و یافتن راه حل بدنبال مقصر جلوه دادن مجلس است.
ایشان سپس اظهار داشت: بجای آنکه سازمان برنامه و بودجه از نیروهای نخبه و متخصص استفاده نماید عده جدیدالورود و انحصار طلب را دور خود جمع کرده و بجای مدیریت بودجه بدنبال دور زدن مجلس است. آقای رییس جمهور این رویه را در سازمان به اصطلاح برنامه و بودجه تغییر دهید. هشت ماه از سال قبل است و بودجه وزارت راه تنها هفت درصد پرداخت شده است. بودجه تقویت آموزشی وزارت آموزش وپرورش نیز پرداخت نشده است. این شرایط باید تغییر کند.
منبع:

1401/08/25
08:52:30
0.0 / 5
341
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد