دکورپرداز
دکور پرداز

تقدیر رئیسی از حمایت بانک سپه در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس

تقدیر رئیسی از حمایت بانک سپه در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس

به گزارش دکور پرداز، در مسافرت استانی آیت الله رئیسی و اعضای هیأت دولت به یزد، عملیات اجرایی بزرگ ترین پروژه آبرسانی از خلیج فارس به استانهای مرکزی با حضور دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه شروع به کار کرد.به گزارش دکور پرداز به نقل از بانک سپه، بامداد روز گذشته (۲۲ دی ماه) در مسافرت استانی آیت الله رئیسی و اعضای هیأت دولت به یزد، عملیات اجرائی بزرگ ترین پروژه آبرسانی از خلیج فارس به استانهای مرکزی با حضور دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه شروع به کار کرد.

آیت الله رئیسی در جریان دومین سفر استانی خود به یزد، دستور اجرای عملیات طرح انتقال آب از خلیج فارس به استانهای مرکزی کشور را صادر کرد.

رییس جمهور کشورمان طی سخنانی به سبب حمایت های بانک سپه از پروژه ملی انتقال آب از خلیج فارس به استانهای مرکزی و سایر طرح های ملی، صنعتی و استراتژی کشور از بانک سپه تقدیر و تشکر کرد.

عملیات اجرائی فاز دوم طرح آب رسانی از خلیج فارس برای انتقال ۲۰۰ میلیون مترمکعب آب شیرین سازی شده از خلیج فارس به استانهای مرکزی و در مسیری به طول ۷۳۰ کیلومتر طراحی شده است.

با عملیاتی شدن پروژه شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس، آب آشامیدنی قسمتی از ساکنان استانهای هرمزگان، کرمان و یزد و آب موردنیاز واحدهای صنعتی و معدنی بزرگ مستقر در این استانها نظیر چادرملو، گل گهر و مس سرچشمه تامین خواهد شد.

تامین آب صنعتی و شرب در استانهای هدف، ایجاد تحول اقتصادی و صنعتی در استانهای مرکزی، تامین آب آشامیدنی پایدار شهرها و روستاهای واقع در استانهای مرکزی و جلوگیری از مهاجرت، اشتغال زایی، محرومیت زدایی و توسعه متوازن از اهداف اجرای این خط انتقال است.


منبع:

1401/10/24
15:09:03
0.0 / 5
455
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد