دکورپرداز
دکور پرداز

کاهش فعالیت کارخانه ها در ژاپن

کاهش فعالیت کارخانه ها در ژاپن

به گزارش دکور پرداز، فعالیت کارخانه ژاپن در ماه آوریل برای ششمین ماه متوالی کاهش پیدا کرد اما نظرسنجی نشان داد که بخش تولید با عنایت به کاهش سفارش های جدید به سمت ثبات پیش می رود.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، شاخص نهایی مدیران خرید ژاپن اندکی افزوده شد و از ۴۹.۲ ماه مارس به ۴۹.۵ در آوریل رسید اما سفارش های جدید با تثبیت تقاضای ورودی با کم ترین سرعت از جولای کاهش یافتند.
تولید کارخانه برای دهمین ماه متوالی کاهش پیدا کرد و تولیدکنندگان اعلام کردند که کمبود مواد اولیه بر تولید تأثیر گذاشته است.
شاخص مدیران خرید بعد از آن عرضه شد که داده های دولتی هفته گذشته در ژاپن نشان داد تولید کارخانه های ژاپن در ماه مارس اندکی افزایش پیدا کرده است، در حالیکه نظرسنجی از تولیدکنندگان افزایش ۴.۱ درصدی در آوریل را پیشبینی کرده بودند.
تورم قیمت نهاده با کم ترین سرعت خود از اگوست ۲۰۲۱ کاهش پیدا کرد، باآنکه قیمتها به علت افزایش هزینه های مواد خام نسبتاً بالا بود. فشارهای هزینه در تورم قیمت تولید مشهود بود که با قوی ترین نرخ به بالاترین سطح پنج ماهه رسید و شرکت ها به دنبال تضمین سود از راه قیمت های فروش بالاتر بودند.
طبق گزارش رویترز، یک گزارش اقتصادی ماهانه دولت ژاپن هفته گذشته اعلام نمود که اقتصاد ژاپن تا حدودی از رکود ناشی از کووید بهبود یافته اما ورشکستگی ها افزایش پیدا کرده است و همچنین، در مورد نوسانات مالی جهانی در واکنش به سقوط اخیر بانکهای غربی اخطار می دهد.1402/02/11
11:49:17
0.0 / 5
349
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد