دکورپرداز
دکور پرداز

جهش بزرگ از آن نیسان شد

جهش بزرگ از آن نیسان شد

دکور پرداز: شرکت خودروسازی نیسان سود امسال خودرا باتوجه به فروش قوی تر، بهتر از حد انتظار 38 درصد افزایش داد که این مساله چشم انداز بهتری برای خودروساز ژاپنی ایجاد کرد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، این پیش بینی رشد در حالی است که نیسان تلاش می کند تا ‌پریشانی خودرا بعد از سال ها برمبنای انتظارات رشد فروش حدودا ۳۰ درصدی در آمریکای شمالی و اروپا تغییر دهد. البته در بازار کلیدی چین، خوش بینی کمتری داشت که تنها هشت درصد بود.
نیسان، مانند سایر خودروسازان جهانی، باتوجه به عرضه خودرو های الکتریکی با فشار شدیدی در بزرگ ترین بازار خودروی جهان مواجه می باشد.
ماکوتو اوچیدا، مدیرعامل نیسان موتورز در یک نشست خبری اظهار داشت: سرعت تغییرات در بازار چین بسیار بالاتر از انتظار نیسان است. او اظهار داشت که خودروساز باید ساختار انعطاف پذیرتری داشته باشد تا واکنش بهتری نشان دهد. اشوانی گوپتا، مدیر عملیاتی نیسان در این جلسه اظهار داشت که نیسان باید طراحی، تولید و فروش خودرو در چین را سرعت دهد.
نیسان پیش بینی می کند که سود عملیاتی در سال مالی که ماه گذشته شروع شد به ۵۲۰ میلیارد ین (۳.۸۵ میلیارد دلار) افزایش یابد، در صورتیکه نظرسنجی ۱۹ تحلیلگر میانگین سود ۳۹۶.۲۱ میلیارد ین پیش بینی شده بود. این همین طور یک جهش بزرگ از سود ۳۷۷ میلیارد ینی در سالی است که بتازگی به انتها رسیده است.
طبق گزارش رویترز، چشم انداز بهبود فروش به کمک انتظارات فروش ۲۹ درصدی خودرو های بیشتر در آمریکای شمالی و ۲۷ درصدی بیشتر در اروپاست. نیسان در چین انتظار دارد که حجم خودرو ها با هشت درصد افزایش به ۱.۱ میلیون دستگاه برسد.1402/02/24
13:30:40
0.0 / 5
367
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد