دکورپرداز
دکور پرداز

ترمز صعود بورس کشیده شد

ترمز صعود بورس کشیده شد

به گزارش دکور پرداز، درحالی که روند حرکت شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی معاملات صعودی بود و تا دو میلیون و ۲۶ هزار واحد صعود کرد، در ساعات پایانی از سرعت این صعود کاسته شد و در رقم دو میلیون و ۱۶ هزار واحد ایستاد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۱۶ هزار و ۶۶۱ واحد باردیگر وارد کانال دو میلیون واحد شد و در رقم دو میلیون و ۱۶ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم با صعودی ۹۳۵۷ واحدی در رقم ۷۱۲ هزار و ۵۳۹ واحد ایستاد. در این بازار ۴۶۳ هزار معامله به ارزش ۵۵ هزار و ۳۱۸ میلیاردریال انجام شد. از میان ۱۱۳ نماد مثبت بورسی، سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.
بازگشت فرابورس به کانال ۲۶ هزار واحد
شاخص کل فرابورس هم با ۲۶۹ واحد افزایش به کانال ۲۶ هزار واحد بازگشت و در رقم ۲۶ هزار و ۶۵۶ واحد ایستاد. در این بازار ۳۳۸ هزار معامله به ارزش ۵۱ هزار و ۱۳۷ میلیاردریال انجام شد. از میان ۹۸ نماد مثبت فرابورسی، ایران خودرو دیزل، فولاد هرمزگان جنوب و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.1402/04/29
11:42:18
0.0 / 5
313
تگها: بازار , سرمایه
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد