دکورپرداز
دکور پرداز

رشد ۹ هزار واحدی شاخص کل بورس

رشد ۹ هزار واحدی شاخص کل بورس

دکور پرداز: شاخص کل بورس در آغاز معاملات امروز رشد 9 هزار واحدی را شاهد بوده است، در یک ساعت و 2 دقیقه ای که از بازار می گذرد ارزش معاملات خرد عدد 1، 677 میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس در آغاز معاملات امروز رشد ۹ هزار واحدی را شاهد بوده است، در یک ساعت و ۲ دقیقه ای که از بازار می گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۱، ۶۷۷ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۷۹۰ میلیارد تومان را نشان میدهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای سومین روز متوالی با ثبت رقم ۱۳ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در حالیست که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۳۲۹ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق های درآمد ثابت با ثبت رقم ۱۰۴ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق ها هم نسبت به میانگین ماهانه درحال افزایش است.
ارزش صف های خرید ۴۲۷ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۱۸۹ میلیارد تومان افزایش داشته است. از طرف دیگر ارزش صف های فروش با کاهش ۹۵ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۱۹۳ میلیارد تومان قرار دارد.
تا این لحظه بیشترین ارزش معاملات را گروه خودرویی با ثبت رقم ۱۴۴ میلیارد تومان به خود مختص کرده است. بعد از آن گروههای شیمیایی با ارزش معاملات ۱۳۷ میلیارد تومان و سرمایه گذاری ها با ارزش معاملات ۱۲۳ میلیارد تومان قرار دارند.
گروه سایر واسطه گری ها با ارزش معاملات ۱۶ میلیارد تومان بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است. بعد از آن گروه دارویی با ارزش معاملات ۵۳ میلیارد تومان و گروه حمل و نقل با ارزش معاملات ۴۰ میلیارد تومان قرار دارند.

1402/06/15
20:21:07
0.0 / 5
323
تگها: بازار , سرمایه
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد