دکورپرداز
دکور پرداز
به ازای هر دستور پرداخت تا ۱۰۰ میلیون تومان؛

سقف انتقال وجه پایا در درگاه های اینترنت بانک تجارت افزایش پیدا کرد

سقف انتقال وجه پایا در درگاه های اینترنت بانک تجارت افزایش پیدا کرد

دکور پرداز: سقف انتقال وجه بین بانکی پایا بوسیله درگاه های بانک تجارت به ازای هر دستور پرداخت، یک میلیاردریال شد.به گزارش دکور پرداز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، سقف انتقال وجه بین بانکی پایا بوسیله بانکداری اینترنتی(IB) و فرا(CB) از پانصد میلیون ریال به ازای هر دستور پرداخت به یک میلیاردریال افزایش پیدا کرد.
کاربران همراه بانک تجارت نیز می توانند در دو دستور پرداخت ۵۰۰ میلیون ریالی و یا دستور پرداخت های گوناگون و بیشتر تا سقف یک میلیاردریال نسبت به انتقال وجه بین بانکی اقدام نمایند.
پایا زیرساخت اصلی مبادلات پولی بین بانکی انبوه مبتنی بر حساب بشمار می رود و در دستور پرداخت پایا، امکان انتقال الکترونیک وجوه خرد مبتنی بر حساب بین بانکها برای مشتریان فراهم گشته است و شعب بانک، سامانه بانکداری اینترنتی و همراه بانک تجارت درگاه های عملیات پایا به شمار می روند.
چرخه عملیات پایا در ایام کاری (شنبه تا پنجشنبه) در چهار مرحله انجام می شود؛ چرخه اول ساعت، ۳: ۴۵، چرخه دوم، ساعت ۱۰: ۴۵، چرخه سوم، ساعت ۱۳: ۴۵ و چرخه چهارم، ساعت ۱۸: ۴۵ تسویه خواهد شد؛ این چرخه زمانی در بعضی موارد خاص با بیان بانک مرکزی امکان تغییر دارد.


منبع:

1402/06/28
15:51:39
0.0 / 5
269
تگها: تجارت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد