دکورپرداز
دکور پرداز
در راستای نوسازی ناوگان حمل ونقل درون شهری تهران صورت گرفت:

تأمین مالی خرید هزار اتوبوس توسط بانک تجارت با هدف رفاه شهروندان

تأمین مالی خرید هزار اتوبوس توسط بانک تجارت با هدف رفاه شهروندان

به گزارش دکور پرداز، بانک تجارت با هدف تأمین رفاه و تسهیل سفرهای درون شهری شهروندان و در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت تأمین مالی خرید یک هزار دستگاه اتوبوس شهری را بر عهده گرفت.به گزارش دکور پرداز به نقل از مدیریت روابط عمومی و ارتقا سرمایه اجتماعی بانک تجارت، این بانک در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی و به منظور تسهیل سفرهای شهری شهروندان تهرانی، همکاری جدیدی را با شهرداری تهران شروع کرده که در چارچوب آن با روش های متنوع تأمین مالی، یک هزار دستگاه اتوبوس به خدمت شهروندان پایتخت در می آیند.
بر اساس آخرین آمار، تابحال ۱۲۰ دستگاه اتوبوس با پشتوانه مالی بانک تجارت تحویل شهروندان تهرانی شده و مابقی اتوبوس ها هم طبق زمان بندی، به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت اضافه خواهد شد.
اتوبوس های یاد شده از تولیدات شرکتهای داخلی بوده و مطابق آخرین استانداردهای این صنعت، بعنوان یکی از با کیفیت ترین وسایل نقلیه عمومی حال حاضر به شمار می روند.
مشارکت در تأمین مالی خرید و واگذاری اتوبوس ها و تاکسی های برقی با هدف کاهش آلودگی و افزایش کیفیت ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر مواردی است که بانک تجارت در جهت خدمت به شهروندان تهرانی و ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در دستور کار دارد.
بانک تجارت از دیر باز همکاریهای گسترده ای را با شهرداری تهران در اجرای پروژه های بزرگی همچون خطوط متروی شهری، اتوبان امام علی (ع) و دیگر طرح های کلان و عام المنفعه پایتخت داشته است.


منبع:

1402/09/05
08:58:58
0.0 / 5
262
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد