دکورپرداز
دکور پرداز
خزعلی درخواست كرد:

نیازمند کمک مسجدی ها برای تقویت هویت ایرانی اسلامی زنان هستیم

نیازمند کمک مسجدی ها برای تقویت هویت ایرانی اسلامی زنان هستیم

به گزارش دکور پرداز، معاون امور زنان ریاست جمهوری با درخواست از مسجدی ها اظهار داشت: باید در برابر  رخنه فرهنگی دشمن سد ایجاد نماییم و فرهنگ ایرانی و اسلامی را ترویج بدهیم. امروز به آسان سازی ازدواج و دوری از تجملات نیازمندیم و خواستاریم بانوان مسجدی به ما کمک کنند و ما نیز پشتیبان شما هستیم.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی -معاون امور زنان ریاست جمهوری- بامداد امروز در اولین کنگره فعالین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد که در تالار وحدت انجام شد با اعلان اینکه شما بانوان فعال مسجدی و قرآنی تبین گر زن در خانواده هستید، اظهار داشت: کسانی که با بوجودآوردن فرهنگ صحیح و سبک زندگی اسلامی شرایط خانواده و زنان و همین طور شرایط تربیتی را فراهم می کنند جامعه را به سمت پیشرفت سوق می دهند.
وی افزود: با برنامه ریزی خوبی که در این کانون های فعال صورت می گیرد اگر مساجد به عنوان پایگاه فرهنگی باشند به ویژه حالا که دشمن شبیخون فرهنگی زنان و خانواده را هدف گرفته اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود. با بوجودآوردن کانون های تخصصی که بانوان بتوانند سازمان یافته تر در آن فعالیت کنند در محله ها شاهد تاثیرات خوبی خواهیم بود.
معاون امور زنان ریاست جمهوری اشاره کرد: رسانه، مد و لباس، بازی، تغذیه و سلامت و... می تواند در مساجد فعال شود تا از این طریق مساجد و خانواده ها منسجم تر شوند. در روز زن برای شناسایی زنان تاثیر گذار برنامه خواهیم داشت و برای بهره بردن از بانوانی که بسیار زیاد اما ناشناخته هستند برنامه ای حضوری و مجازی در محله و مسجد برگزار می نماییم تا در راه ارتقا خانواده ها بتوانیم اثرگذار باشیم.
خزعلی تصریح کرد: باید در مقابل رخنه فرهنگی دشمن سد ایجاد نماییم و فرهنگ ایرانی و اسلامی را ترویج بدهیم. زنان غزه با حسبن الله و نعم وکیل فرزندان خودرا در راه مجاهدت می دهند، بدین سبب ما وظیفه داریم پرچم را نگه داریم و مطالبه گر باشیم.
وی ادامه داد: در مقابل آن چه غرب بر سر زن می آورد ما نه فقط ناراحت بلکه مطالبه گر هم هستیم، شما مطالبه گران حالا پیش کلمات این نهضت هستید که تلاش می کنید نگذارید هویت یرانی و اسلامی زن را از او بگیرند، امروز به آسان سازی ازدواج و دوری از تجملات نیازمندیم و خواستاریم بانوان مسجدی به ما کمک کنند و ما نیز پشتیبان شما هستیم.
در قسمتی از این مراسم گروه دختران نوجوان به اجرای اثر «الگوی ما غیرت دخترای حسین» پرداختند که در اینجا ببینید:منبع:

1402/09/21
13:24:36
0.0 / 5
272
تگها: سازمان
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد